PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=102}

Mafia!

Jane Austen's Mafia!
6,7 15 287
ocen
6,7 10 1 15287
6,0 3
oceny krytyków
Mafia
powrót do forum filmu Mafia!

Dzisiaj w TV:D

ocenił(a) film na 9

Ale będzie ubaw. Dziś na Polsacie za godzinkę czyli 22:30 :D Już po raz czwarty obejrzę ale mi się nigdy nie znudzi . Genialna parodia:D:D

Darkadi15

Szkoda że 1/2 czasu na film to reklamy :))

ocenił(a) film na 9
Merrduk

Masz wtedy czas na męskie sprawy xDD

Darkadi15

Jak przyjmuje gości w gabinecie i karze sobie mówić na ucho, albo toast są wręcz kultowe;D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
huo_sanchez

widac ktos tu nie ma poczucia humoru. Jak taki z Ciebie poważniaka to po cholere ogądałeś ten film??

ocenił(a) film na 2
Alorka89

Mam poczucie humoru i to duże tylko że nie śmieszy mnie szit typu siedzący na sraczu amerykanin jednocześnie jedzący hamburgera. A film oglądałem 15 minut i dalej się nie dało, bo po prostu nic ze sobą nie niesie, a skoro tak, to po co mam dalej tracić czas? Ale dobrze, całe szczęście ty i tobie podobni jesteście w mniejszości, choć zdaje się wam coś innego

ocenił(a) film na 8
huo_sanchez

hahaha, to ciekawam jestem w takim razie co ciebie smieszy...?? i co ma znaczyc "w mniejszosci"? bo z tego co widze to ty jestes na tym foro w mniejszosci.

ocenił(a) film na 2
Alorka89

W mniejszości? Dziewczyno hahah, wystarczy tylko jesli sprawdzisz ile osób na fw oceniło Ojca Chrzestnego a ile oceniło to ścierwo, i to że Ojciec Chrzestny ma łaczną ocenę bardzo dobrą. :)

A to że nie podoba mi się "Mafia" i raczej jest nieśmieszna to nie znaczy że mam jakieś wyimaginowane poczucie humoru,, dlatego trudno mi powiedzieć co mnie śmieszy bo mógł bym tak do rana opowidać, nie mam jakiegoś oryginalnego poczucia humoru, tyle że jak może być coś śmieszne skoro jest sztuczne, nienaturalne jak podróba humoru zaproponowana w filmie Mafia

ocenił(a) film na 8
huo_sanchez

chlopcze. widac ewidentnie ze nie masz poczucia humoru, bo nie wiesz na czym polega komedia, ba parodia i nie potrafisz okreslic chociaz jednej komedii, ktora jest godna twojego humoru... ale to nie moj problem. oglądaj te swoje kultowe majstersztyki i napawaj sie nimi oceniając je na przeznaczonyym do tego forum. a sugerując sie oceną tego filmu nie uważąj sie za wybitnego znawce filmów. taka mała wskazówka na przyszłość. żegnam

ocenił(a) film na 2
Alorka89

HA HAU HAU
no typowa odpowiedź dla osoby która nie ma już argumentów, hahahah

huo_sanchez

suo_sanches ty w takim razie naprawdę nie masz poczucia humoru.Ja też lubię filmy gangsterskie,a jakoś lubię gdy są parodiowane, bo po prostu LUBIĘ SIĘ POŚMIAĆ (w odróżnieniu od ciebie mam dystans do świata,czy filmów). Choć z takich głupich komedii ,to nie lubię ,np. Szklanką po łapkach.

ocenił(a) film na 9
huo_sanchez

Weś ty się typie ogarnij. Albo zacznę inaczej.
Drogi Profesorku, wymień komedyjkę która cię śmieszy. Skoro dla ciebie parodie twoich kochanych filmików są złe to zgłoś to do producenta i będziesz miał kłopot z głowy. Oczywiście przy okazji nasrają ci na klatę ale możesz spróbować . Po twoich wypowiedziach i twoim profilu można zobaczyć że nie masz ani trochę poczucia humoru i twoje wypowiedzi są żałosne tak jak cała twoja osoba. Skoro kochasz starocie to nie wchodź na filmy z XXI wieku i ich nie oceniaj bo jak widzę to nic nowego nie oceniasz chyba że na dwójki lub trójki. Jesteś kolejnym typem którego muszę wyśmiać jak i tych dla których seria Straszny Film to nieporozumienie bo wyśmiewają ich "siupel hollolki".
Alorka89- masz sto procent racji we wszystkich postach. Ale przecież "pana krytyka" się namówić nie da! :>)

ocenił(a) film na 2
Darkadi15

I co, już skończyłeś? To powiedz teraz wszystko od nowa tylko grzecznie, bo jak na razie to ty jesteś tutaj żałosną kupą nie mającą nic do powiedzenia. Ktoś cie dotknął w dzieciństwie nie tak jak trzeba że musisz tak krzyczeć i machać rączkami? Drzwi do łazienki dorośli ci otwierali jak się kąpałeś, że musisz teraz wszędzie być zauważony?

ocenił(a) film na 9
huo_sanchez

A ty co już od tematu uciekłeś ?? Tak trudno mi rację przyznać?? Twoja inteligencja tu się ukazuję a ty po raz kolejny się powtórzę . Jesteś żałosny.

Darkadi15

Gdzie nie zajrzę to wszędzie ten cieplak huo_sanchez żyga żółcią do każdego i wszędzie przytacza te same nużące opowieści ze swojego dzieciństwa.
Tak,huo - ty masz poczucie humoru,ale wypaczone...Ładne mi żarty- pół Ch*j@ w dupie...Nas to nie śmieszy,podczas gdy ty konasz ze śmiechu (i rozkoszy) XD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
huo_sanchez

Jesteś nic nie znaczącą katarynką,która zna tylko jedną melodię, w dodatku sfrustrowaną parówą, która próbując zaleczyć kompleksy wynikające z nie możności pogodzenia się ze swoją homoseksualną orientacją, potrafi sie tylko pruć do wszystkich.Żałosna jesteś pedałko.

huo_sanchez

"Dziewczyno hahah, wystarczy tylko jesli sprawdzisz ile osób na fw oceniło Ojca Chrzestnego a ile oceniło to ścierwo, i to że Ojciec Chrzestny ma łaczną ocenę bardzo dobrą. :)"

Nawet nie czytam całego tematu , bo szkoda czasu. Jednak to zdanie mi wpadło w oko. Bardzo podobał mi się Ojciec Chrzestny , ale nie wiem mam się czuć urażony tym, że ktoś robi parodie o nim? Nie chętnie się pośmieje i uważam to za normalne.

SaUrOn7777

Śmieszne ujęcie sycylijskiej mafii :-)

huo_sanchez

Przestań pieprzyć.

huo_sanchez

bo ci żyłka pęknieXDXDXD

ocenił(a) film na 8
Darkadi15

Film świetny i tyle :D Momentami gagi są nieco 'żałosne' ale dla ludzi z poczuciem humoru nie sprawia to problemu ;d Najbardziej rozbawiła mnie chyba scena z pogrzebu plus to jak ten młody płynął za tym statkiem, a potem próbował złapać oddech :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones