PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=134301}

Magia zwyczajnych dni

The Magic of Ordinary Days
7,1 855
ocen
7,1 10 1 855
Magia zwyczajnych dni
powrót do forum filmu Magia zwyczajnych dni

Nie przepadam za tego typu gatunkiem filmu. Obejrzałam go zupełnie przez przypadek - z braku laku, można rzec:] i naprawdę mi się spodobał. Niby kolejny film, który uświadamia, że czasami miłość nie wybucha wielkim żarem, lecz rodzi się powoli - ale ten ma coś w sobie;) Obsada raczej mało znana. Głównego bohatera znam ze "Scream". Upewniłam się tylko, że to na serio dobry aktor. Film polecam.

mufa

Film naprawdę piękny. Tyle mogę rzec i jeszcze bardzo polecić. Aktorzy zagrali naturalnie, a film przez to nie jest hm... taki... "sztuczny", gdzie od samego początku było widać, jak się film skończy (czyli "zyli długo i szczęśliwie" ;) ja miałam podczas filmu pewne obawy, czy w ogóle skończy się szczęsliwie i czy się pokochają :)).

mufa

A wiecie gdzie go można zdobyć, w internecie nie mogę znaleźć a w sklepach i wyporzyczalniach nie ma :-(

Miluska

Jeśli jestes zainteresowana to mam go /niestety w wersji oryginalnej,bez napisów :(/ . Odezwij się - prześlę bez problemu :) Pozdrawiam

Lucynica

Magia zwyczajnych dni-super film widziałam go kiedyś na Hellmarku i do dziś mam go w pamięci,przeczytałam,że masz ten film.czy również mi byś ten film przesłała?

ocenił(a) film na 6
mufa

Mnie też ten film zaskoczył pozytywnie.
Chyba dużą zasługę mają w nim aktorzy.
Kawałek miłego, spokojnego kina.

mufa

Zgadzam się, że film świetny, ale książka jest jeszcze lepsza. Nie rozumiem dlaczego tyle faktów zostało zmienionych w filmie i tak dużo scen pominiętych, no ale... Mimo tego film i tak jest urzekający.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones