PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465102}
6,0 11 311
ocen
6,0 10 1 11311
5,4 5
ocen krytyków
Magiczne drzewo
powrót do forum filmu Magiczne drzewo

mój ośmioletni syn był zachwycony , mnie tez się bardzo podobał. W Polsce nie kreci sie filmów dla dzieci , uważam że ten zrobiony z rozmachem , zabawny i świetny scenariusz.

ocenił(a) film na 7
nathalie34

Zgadzam się - bardzo dużo humoru - dzieciom się podoba :)

użytkownik usunięty
nathalie34

Chyba żartujesz?! W ogóle w tym filmie, nie ma żadnego humoru. Mnie wcale nie śmieszy jakiś mały okularnik gadający co kolejną scenę tekst "Czuję, że będą kłopoty". Scenariusz jest zaś kiepski.

ocenił(a) film na 8

każdy ma swoje zdanie, ale i tak uważam że film jak dla dzieci jest wesoły i zabawny , więcej luzu Krystian, może cos wyłapiesz ...

ocenił(a) film na 8
nathalie34

Wreszcie ktoś bez uprzedzeń - mnie się też bardzo podobał ten film, osobno piszę o tym na forum. Świetne zdjęcia, rozmach, nieokiełznana - niby dziecięca - fantazja scenariusza, piękno i zmienność plenerów.

ocenił(a) film na 8
Wydmin

Zgadzam się , zdjęcia naprawdę super , często wracam do tego filmu, do tego świetna muzyczka , pozdrawiam :-)

ocenił(a) film na 7
nathalie34

Każdy facet jest do końca żywota dzieckiem. I mi to się podoba. Całkiem niezły film.

ocenił(a) film na 8
Brehen

Zgadzam sie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones