PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465102}
6,0 11 332
oceny
6,0 10 1 11332
5,4 5
ocen krytyków
Magiczne drzewo
powrót do forum filmu Magiczne drzewo

?????

ocenił(a) film na 1

DUŻO TUTAJ BŁĘDÓW, DZIECI KTÓRE NIE MYŚLĄ TYLKO ROBIĄ GŁUPOTY, STRASZNA GRA AKTORÓW ZŁASZCZA DZIECI, OCENA 2/10

ocenił(a) film na 3
pitersik13

Zgadzam się. Dałam 3/10. Po prostu słaby, a najbardziej drażnią te głupoty, które robią. Żadnego zastanowienia się co można by zrobic, żadnej logiki w ich postępowaniu. Moim zdaniem scenariusz wygląda jakby pisał go ktoś mocno "przepalony" w stanie letargu i tyle.

Sophie90

Hmmm zastanówmy się przez chwilkę... czy to oby nie domeną dzieci jest to, że najpierw robią i później myślą targane impulsem? Żądasz od 6-latka logiki w postępowaniu!? No dajcie spokój! ;) Filmik bardzo lekki, idealny dla małego widza.

PS. pitersik... widzę, że Twój świat składa się wyłącznie z czerni i bieli, smutne to jest :)

ocenił(a) film na 3
KAD

Nawet dzieci MYŚLĄ, czasem nawet bardziej logicznie niż dorośli. Są w stanie zauważyć więcej szczegółów. Pamiętam, że jak byłam mała bardzo irytowała mnie na siłę wtryniana dziecinada.

ocenił(a) film na 6
Sophie90

może jesteś jednym z tych genialnych dzieci,których obraz pokazują filmy amerykańskie-dzieci rezolutne ponadprzeciętnie i reagujące w mig na problem bądź zadane im pytanie..

przesadzacie..KAD ma rację - to są dzieciaki, małolaty..czemu wymagać od dziecka myślenia abstrakcyjnego?ono rozwija się w pełni dopiero w okresie adolescencji tak naprawdę..
gra aktorska dzieci na poziomie moim zdaniem.TO SĄ DZIECI.

leciutki film dla dzieciaków,polecam!

ocenił(a) film na 5
ApokalipsaA

Dałabym 4 pkt, ale +1 za to, że pod koniec flaga Bydgoszczy powiewa na niebie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones