PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465102}
6,0 11 311
ocen
6,0 10 1 11311
5,4 5
ocen krytyków
Magiczne drzewo
powrót do forum filmu Magiczne drzewo

A ode mnie 8/10.

użytkownik usunięty

Zwróćcie uwagę, że to jest film dla dzieci, a nie dorosłych. Wiadomo, że dla nas będzie to banalne, ale maluchom na pewno się spodoba.
W ogóle fajnie, że Polacy biorą się za takie produkcje, nie jest to może film wysokich lotów i do tego ta gra aktorów - strasznie sztuczna (mam na myśli tego małego w okularach i małą ciotkę, bo reszta radzi sobie dobrze ), ale ogląda się przyjemnie. Fajnie zobaczyć polską produkcję fantastyczną. Z niecierpliwością czekam na kolejną, a dzisiaj magiczne drzewo dostaje ode mnie 8/10. Myślę, że warto puścić dzieciakom ten film, zobaczcie ich reakcje. ;)

-----------------------------------------------------------
Zapraszam na mojego bloga: http://www.filmweb.pl/user/Thomass
Znajdziesz tam między innymi listę ostatnio oglądanych przeze mnie filmów wraz z opiniami i ocenami. ;)

A już myślałem, że tylko ja taką ocenę wystawiłem :) Dzieciaki bardzo dobrze się przy tym bawią.

KAD

moim zdaniem mogli lepiej dobrać aktorów do obsady...

ocenił(a) film na 3

Byłem na tym filmie w kinie z dziećmi, musze przyznać, że nie było najgorzej, a nawet dość sympatycznie. Brakowało mi jednak grande finale. Oczysiście drugi feler, rzecz w którą zwąpiłem w polsich produkcjach to nie tyle dobór, ale odpowiednie pokeriwonie młodych wykonawców. Wiadomo to nie są aktorzy, ale też nikt nie każe im się wczuwać w role, chodzi jedynie o naturalność, a nad tym powinni popracować przedde wszystkim scenarzyści by nie wkladać w usta dziecka słów których by nigdy nie wypowiedziało. Te dialogi są zbyt dokładne, wszyscy wiemy jak dzieciaki mówią, troche niedbale, troche szybko, troche niegramatycznie. Jednak ogólna ocena filmu w porządku.

Hilarious

film zdecydowanie dla małych dzieci, bardzo sympatyczna historia.... miło, że puścili w święta....
dla mnie plusem jest to, że film nakręcili a Bydgoszczy... fajnie ogląda się miejsca, które widzi się prawie przez 10 miesięcy.....

ale to ma byc twoja subiektywna ocena, a nie ocena jaka wystawilby ktos, komu sie film podobal

ocenił(a) film na 9

E tam. Jeżeli te dzieciaki niby są sztuczne, to chyba nie widziałeś jeszcze naprawdę drewnianych dzieci w filmach ;) Mnie tam się podobało, fajny magiczny film nie trącący szajskim dydaktyzmem. Wreszcie coś dla młodszych widzów, czego nie musimy się wstydzić.

ocenił(a) film na 8
Daguchna

jak dla mnie rzeczywiscie dzieci graly troche sztucznie no ale pomysl jest bardo fajny i wykonanie i efekty specjalne tez niczego sobie zwarzajac na to iz to polski film jak dla mnie 8/10 i dziwi mnie az tak niska ocena filmu...

Nikt dorosły nie da więcej niż 4.
A jeśli da... to mu współczuje gustu.

ocenił(a) film na 5
Kacper_1984

"Fajnie zobaczyć polską produkcję fantastyczną" <------ no comment. Jeśli można to uznać za coś fantastycznego ...

ocenił(a) film na 9
Kacper_1984

Za to my współczujemy ci takiego podejścia. Musisz mieć ciężko w życiu :)

Daguchna

Oceniam film jak nie 5-latek. 5-latkowi by się podobał, mnie nie :)

"Musisz mieć ciężko w życiu"
Przemyslalas to co napisalas? Co ma film do życia?

ocenił(a) film na 8
Kacper_1984

oczywiście na filmwebie nie ma regulaminu jak należy oceniać film, zazwyczaj są dwie opcje: albo ktoś ocenia film wg tego czy mu się podoba i potem na gorąco od razu po obejrzeniu wystawia skrajnie niskie/wysokie noty, tym sposobem zaśmiecając ten portal, albo stara się trochę w miarę swoich możliwości (wiadomo nikt nie urodził się filmoznawcą) zobiektywizować swoją ocenę, biorąc pod uwagę przede wszystkim z jakim gatunkiem ma do czynienia.
Nikt dorosły nie da więcej niż 4. - co za idiotyzm...

ocenił(a) film na 6

"Maszyna zmian" była o niebo lepsza (a może to ja byłem młodszy? ;)) Niby ten sam Maleszka, ale ta produkcja jakoś mi nie pasuje.

ocenił(a) film na 8
Johnny1981

"Maszyna zmian" była świetna, oglądałam ją, kiedy chodziłam do podstawówki (chyba to była premiera w telewizji). Ale Maleszka chyba ściągnął od twórców "Tajemnicy Sagali" motyw zamieniania osoby dorosłej (i to jeszcze kogoś bliskiego) w dziecko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones