PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465102}
6,0 11 331
ocen
6,0 10 1 11331
5,4 5
ocen krytyków
Magiczne drzewo
powrót do forum filmu Magiczne drzewo

Dlaczego tyle ? więc mówię: Co do samego filmu jakiś taki... nijaki (?) dałem 5/10. Może zacznę od plusaów czyli:
1. W końcu polska bajka więc tutaj ukłon w stronę autorów.
2. Od strony technicznej film wypadł bardzo dobrze...
3. ...i muzyka również bdb
4. Aktorstwo : dzieciaki dostały role i zagrały naturalnie więc +
Więc aktorstwo i koncepcja bajki to razem 2 pkt. a technika z muzyką 3 pkt.
A minusy :
1. Fabuła (największy minus filmu) zasługuje na miano przedłużonego odcinka serialu. Tytuł powinien być "magiczne kszesło".
2. Powtarzalność ciągle w kółko perypetia z kszełem i wszystko się obraca wokół właśnie tego (duży wielki minus)
3. scenariusz krótki prosty i mało urozmaicony (w sumie mogłem dopisać to do fabuły ale niech będzie osobno)
No i wychodzi przeciętniak.

ocenił(a) film na 5
Dominoday

kszesło, z kszełem, heheh;D... kurczę pieczone, piszą, że komentarz za krótki, to muszę coś dopisać.... film mi się podobał, dałam mu 5-tkę. :)

Dominoday

Dla mnie ten film poniżej oczekiwań...pomysl całkiem fajny, ale rozwinięcie już nie w moim stylu...tzn może by to i fajnie wyszło, ale Polacy spaprali...mało mamy dobrych filmów...dołączymy niebawem do "czeskiego filmu" i będzie "polskie film" ;D
Kurcze my naprawdę rzadko kręcimy dobre filmy!

apt07

"...dołączymy niebawem do "czeskiego filmu" i będzie "polskie film" ;D"

Wszystko byłoby wspaniale w tej wypowiedzi gdyby nie powyższy fragment ;). Akurat czeskie filmy są interesujące, zawierają w sobie wiele ironii i mają luźne podejścia do życia (często, bo wiadomo że znajdzie się jakiś gorszy filmy co jest oczywiste). No i też czeskie filmy są bardziej uznawane niż te "Polskie" więc jeśli byśmy robili takie kino to nie byłoby wcale źle.

Co do filmu, niestety nie oglądałem wiec nie będę oceniać ale podobno zdobył przychylne opinie w świecie polskiej kinematografii :)
No i według mnie to jest bardzo dobry pomysł ze Polacy wymyślili takie cudo co zdarza się... Wcale się nie zdarza wiec już wielki plus za sam pomysł :)

Dominoday

Musimy wziac pod uwage ze film adresowany jest do dzieci a dzieciom sie podoba Nam doroslym nie musi sie podobac z uwagi na odczucia moich dzieci dalam 8 :|

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones