PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465102}
6,0 11 326
ocen
6,0 10 1 11326
5,4 5
ocen krytyków
Magiczne drzewo
powrót do forum filmu Magiczne drzewo

wczoraj wieczorem usiadlem przy stole, wziolem kawalek drewna i wytrugalem lyzke nie byle jaka tylko lyyyyyyyzke ktora ma magiczna moc a moce ma takie
pozwala jesc
moze pomieszac zupe
pozwala sie podrapac gdzie nie dostajesz reka
gada czesto jak widzi reklame sosow
a sanki z magicznego drzewa to lipa sam wyrabalem takie i mowilem hetta wio a one nic staly jak kolek no to ja wziolem sanki przywiazalem do lyzki i mowie bioegnij lyzka biegnij bo sosy sie w sklepie konczo i pobiegla wiec prosze o nakrecenie filmu magiczna lyzka z drewna :)

maglownik

Zgadzam sie z zalożycielem tematu w 100%! Ten nowy star trek to porażka. Drętwi aktorzy, marne efekty i do tego muzyka eminema... -.-
Zgadzam się również z tym, że najlpeszym filmem tego roku jest "Pulp fiction" Andrzeja Wajdy. Tam to przynajmniej jest fajna animacja, kosmiczne żyrafy wyglądają jak żywe! Powaznie, polecam obejrzec :)

użytkownik usunięty
gaclav3

No co Ty! Przecież Beenhakkera wywalili...

gaclav3

Sosy również są magiczne to dzięki nim kosmiczne żyrafy wyglądają jak żywe :)

maglownik

yh, ortografia i brak polskich znaków aż rażą po oczach. ;/
filmu nie oglądałam, więc nie skomentuję.

maglownik

JA pamiętam jak byłem kiedyś w Wejherowie przejazdem i widziałem właśnie reklame sosów łowicz.

jolasz

Na konferencji prasowej w Londynie ogłoszono, iż Rasiak ma zostać stylistą reprezentacji Polski! RLY!

Guer

a w Żninie jest rozlewnia Coca Coli..

<za króki><za króki><za króki><za króki><za króki><za króki><za króki>

ocenił(a) film na 5
mylena_cle

Owszem, jednak to nic nie zmienia i nadal jesteśmy skazani za Sahwshank... Gdyby chociaż pulpety były na obiad...

ocenił(a) film na 4
maglownik

Czytałem że prace nad tym filmem zostały zawieszone...łyżka zażądała za wysokiej gaży...co jest dziwne bo sosy z Łowicza miały grać za darmo. Ale nic to bo będzie film o gadającej trumnie..tym razem kręcą w Krakowie nie Bydgoszczy. A magiczne drzewo to podobno z zachodu części Rosji aż było.

ppp84

Gadałem z panem Forestem Gumpem i stwierdził, że może przeznaczyć cześć funduszy z sieci krewetek na budżet filmu. Dziękujemy!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones