PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651356}

Magiczne lato

The Magic of Belle Isle
7,0 15 929
ocen
7,0 10 1 15929
Magiczne lato
powrót do forum filmu Magiczne lato

Cudowny

ocenił(a) film na 9

Mądry, ciepły , zabawny, wzruszający... Film raczej dla wymagającego widza, który doceni subtelny, inteligentny humor. Film magiczny, u mnie trafia na listę" Inspiracja".

użytkownik usunięty
mar2h

Zgadzam się w pełni.

A wiesz co jest najciekawsze? Największe prostaki, niedostrzegające piękna tego filmu, piszą tutaj o nim "sztampowy". Tylko ręce łamać..

ocenił(a) film na 9

"De gustibus non est disputandum ". Wrażliwość artystyczna, niezależnie od dziedziny sztuki, to wielki dar... nie każdy może być takim szczęściarzem ;)

ocenił(a) film na 8
mar2h

Gratuluję Wam gustu i wrażliwości. Mnie również ten film bardzo się podobał. Polecam go zwłaszcza tym, którzy mają - chociażby maleńką - nadzieję, że dopóki żyjemy, na nic jeszcze nie jest za późno. :)

ocenił(a) film na 8
mar2h

Ja również oczarowana jestem filmem, Morgan po raz kolejny pokazuje, jak dobrym jest aktorem. Film inteligentny, pozytywnie wzruszający, przesympatyczny. Poproszę więcej takich filmów!

ocenił(a) film na 9
karymnata

W sumie nic nowego nie wniosę do tego wątku. W zupełności się zgadzam. Po takim filmie człowiekowi robi się ciepło na duszy jak po lampce grzanego wina w mroźny wieczór...

ocenił(a) film na 9
sebol04

świetny Morgan Freeman ale i inni aktorzy spisali się.Film jest ciepły serdeczny uśmiecha się do widza bo takie ma zadanie nie jest sztampowy to pocieszacz .To jeden z tych filmów po seansie którego mamy lepszy humor .Ostatnio obejrzałem jeszcze jeden film o podobnym działaniu ,,Wielki rok,, .Marek Kondrat w jakimś wywiadzie kiedyś powiedział,że za to lubi amerykańskie kino lubimy te postacie zależy nam na nich.Życie jest skomplikowane i nieraz bywa ciężko więc film może wydawać się bajką ja tak nie sądze

ocenił(a) film na 9
mar2h

Poprostu świetny film na niedzielne popołudnie

ocenił(a) film na 8
bbartosz98

jak się okazuje - na sobotnie też! :)

ocenił(a) film na 8
mar2h

ja dodam tylko że oprócz tego że film jest świetny itd... to rozbroiły mnie monologi do psa :D

ocenił(a) film na 6
mar2h

Ludzie na siłę próbują odnajdywać w tym filmie arcydzieło, jednak historia przyznam rację banalna i w większości przewidywalna. Jeżeli ktoś ma ochotę na nostalgiczny pokaz kunsztu aktorskiego Morgana Freemana to film do tego nadaje się doskonale. Oglądanie tego filmu przypomniało mi czasy gdy pierwszy raz czytałam Tajemniczy Ogród. Człowiek czuje się po tym natchniony, choć wiele by zmienił w tej historii. Dla wymagającego widza jednak, z cyklu artysta z kryzysem twórczym, poleciłabym Jak zabić psa sąsiada.

mar2h

za mało przymiotników, jeszcze 20, dasz rade!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones