PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873}
7,5 42 629
ocen
7,5 10 1 42629
8,3 25
ocen krytyków
Magnolia
powrót do forum filmu Magnolia

hm nie ma co film u mnie dostał tylko 7/10 poniewaz wydał mi sie za długi. 3h seans mnie nudzil bardzo. Fakt aktorzy zagrali swe piekne role wybitnie. Tom mnie zachwycił, słyszałem ze dobrze zagrał, ale dobrze to w tym przypadku za mało powiedziane. Nie dawno ogladąłem vanilla sky i stierdzam ze te dwa filmy jesgo sa naj naj :)
Gdyby tak sciac z filmu te 40-60 min to dzieki bardzo dobremu pomysłowi na film byłby to naprawde dobry film a tak to niestety ale sie zawiodłem. Nie ma co daje troszke do myslenie, kilkuminotowa chwila refleksji jest zdecydowanie za mała.

WIDMO82

dla mnie akurat
Jeśli chodzi o Toma to masz rację, ja też uważam, że to jego dwie najlepsze role, chociaż ta w Magnolii jest chyba najlepsza, nie przepdam za Tomem ale tam był świetny. Przypomniałam sobie, że on jednak potrafi grać.
Co do długości filmu, to jak dla mnie był taki akurat, wydaje mi się, że aby to wszystko tak pokazać poprostu potrzebny był taki czas, nie sposób w tym przypadku zrezygnować z kilku scen, tam wszystko jest ważne i istotne dla filmu.
no ale kazdy ma swoje zdanie

ocenił(a) film na 10
WIDMO82

Ciekawe dlaczego?
Wydawać by się molo że przyzwyczailismy się do historii trwających 90 minut ,jeżeli jest coś dłuższe to niestety ale jest za długo ,ale czy na pewno?
Wydaje mi się że nie ,aby w pełni opokazać złożoność psychiki bohaterów ,aby ich zrozumieć,wiedzieć co nimi powoduję do czego dążą i czego chcą ,film ten musiał tyle trwać ,ja muszę sie przyznać ani przez chwilę się nie nudziłem ,film bez przerwy kierowałmoje mysłi na nowe tory ,doprowadzał do nowych wniosków,tak więc drogi przedmówco nie mogę się z tobą zgodzić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones