PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=791290}

Maigret: Noc na rozdrożu

Maigret: Night at the Crossroads
6,9 1 791
ocen
6,9 10 1 1791
Maigret: Noc na rozdrożu
powrót do forum filmu Maigret: Noc na rozdrożu

7/10

ocenił(a) film na 7

Uwielbiam tą serię... ta część także na poziomie, świetna historia, prawdziwy klimat kryminału, dawne stroje, samochody, miasta i w ogóle czasy... Już nie mogę doczekać się kolejnej części...

ocenił(a) film na 7
reptile2006

Zgadzam się! bardzo na plus, no i ciekawa rola Rowana.

ocenił(a) film na 6
yaro7_fw

Rowan jest najlepszy i niesamowity w tej roli, natomiast ta część najsłabsza pomimo wspomnianego niesamowitego klimatu i popisu sztuki scenografii w stylu vintage.

ocenił(a) film na 7
reptile2006

Podzielam Twoje zdanie :) A czy wiadomo już coś na temat dalszych części? Zupełnie nie znałem tej serii przed obejrzeniem pierwszego filmu ale z tego co mówi internet "Cykl poświęcony komisarzowi Maigretowi składa się z 75 powieści i 28 opowiadań, napisanych w latach 1929-1972. Lista jego imion to Jules Joseph Anthelme (lub François)." Więc jest na czym bazować ;) I pomyśleć, że to seria filmów wprost do telewizji... a u nas nawet do kina nic na tym poziomie się nie kręci.

ocenił(a) film na 8
kowalczukkamil

W latach 50. powstało kilka ekranizacji powieści z Gabinem w roli głównej.

ocenił(a) film na 7
reptile2006

Po obejrzeniu jestem pod mega dużym wrażeniem. Stroje, scenografia, ten klimat... Ale największym plusem jest dla mnie R. Atkinson. Przyzwyczajony jestem, pewnie jak większość do jego ról pokroju Jasia Fasoli i innych komediowych postaci. Ale rola Maigreta jest dla mnie najlepsza. W końcu rola, który pasuje mu jak ulał :)

ocenił(a) film na 8
reptile2006

Czekam na następne cz. Mam nadzieję,że będą kręcić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones