PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663116}
7,3 48
ocen
7,3 10 1 48
Mais qui a re tué Pamela Rose
powrót do forum filmu Mais qui a re-tué Pamela Rose?

Z gory dziekuje wszystkim pajacom fajfusom i tempakom ktorzy sa odpowiedzialni za to co jest sprowadzane do naszych kin za to co jest puszcane w naszych tv i za wszystkich ktoryz decyduja o tym ze od 3 lat film jest dostepny wszedzie ale nie u Nas. Kazde badziewie ze stanow kazdy szajs jest dostepny najpozniej miesiac po ogolno siwatowej premierze. Ale Film ktory jest kontynuacja jednej z najlepszych komedii ostatnich lat jest pominiety . Na zdrwoy rozum jezeli tamten film byl tak popularny w naszym kraju to jak jest 2jka to ludzie chocby z nadzieji ze bedzie podobny do 1ki obejrza nawet w kinach. Tu k..rwa kazdy polityk wie lepiej odemnie jak mam zyc lekarz nigdy sie nie myli bo on wie lepiej czy cie boli i nawet w kinie i telewizji wiedza ze tego filmu za ch..ja nikt nie chce ogladac zatem po co nawet tytul przetlumaczyc. Wszystkim lepiej wiedzacym zycze afroamerykanskiego gang bangu pod prysznicem.

andrzejzeber

Poluje na ten film od kilku lat w końcu znalazłem angielski tytuł, szukam wersji DVD z lektorem lub napisami ale chyba są tylko zagraniczne wersje, a tytuł to:
F.B.I. FROG BUTTHEAD INVESTIGATORS

Punisher007

Dzięki zobacze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones