PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656422}

Mając ciebie

Having You
6,1 532
oceny
6,1 10 1 532
Mając ciebie
powrót do forum filmu Mając ciebie

coś więcej

ocenił(a) film na 8

jest to, coś więcej niż tylko historia szczęśliwego, młodego mężczyzny, który planuje ślub i nagle
dowiaduje się, że ma siedmioletnie dziecko. popełnił ogromny błąd, który spowodował odejście jego narzeczonej (bo co innego, gdyby z nią nie był te 7 lat temu), ale teraz musi dojrzeć i nie popełniać kolejnych błędów.
jest to historia mężczyzny zmagającego się ze swoim nałogiem, ciężkimi, czasami pochopnymi
decyzjami, nowymi problemami i starymi, które były odkładane na później, a które przypomniały
sobie po jakimś czasie.
jeszcze warto wspomnieć o ojcu Jack'a, który działał na niego toksycznie..
.......
dobra gra aktorska i dobra muzyka.

ocenił(a) film na 8
ewix_6

Zgadzam się, dokładnie to samo widziałam. Dziwią mnie tak niskie oceny filmu.

ocenił(a) film na 8
invasion

Niektórzy po prostu nie starają się wyłapać w filmie niczego głębszego " po co, rzal". Szkoda tylko, że potem właśnie przez takie coś dobre filmy mają niską ocenę, a wiadomo, że wiele ludzi się nią sugeruje.

ocenił(a) film na 3
ewix_6

To opowieść o facecie,który zdradził dziewczynę w ciąży,po czym okłamywał ją przez lata, podejrzewam,że Kamila nie odeszłaby od niego gdyby od początku wyjawił jej prawdę,że ma syna....Za co tu dawać wysokie oceny.

ocenił(a) film na 7
LoveWordplay

Więc film nie zasługuje na wysoką ocenę ze względu na ocenę moralną bohatera? Osiem lat wcześniej Jack był alkoholikiem i ogólnie życiowo pogubiony - zresztą w pewien sposób nadal jest - co jakoś szczególnie nie dziwi, mając na uwadze jego relacje rodzinne. To był początek jego związku z Romolą (nie pamiętam imienia jej bohaterki) i przypuszczam, że jednorazowy skok w bok. Oczywiście Romola jest tu ukazana jako idealna, niemal święta dziewczyna, piękna, wykształcona- lekarz - , wyrozumiała, z dobrego domu, ze wszech stron podkreślane jest, że Jack na nią nie zasługuje, więc fakt, że kiedyś ją zdradził, robi z niego jeszcze większego winowajcę....ale Jack nie wiedział o istnieniu dziecka i w momencie jak go poznajemy jest raczej dobrym chłopakiem, może nieszczególnie dojrzałym czy zaradnym, ale pozytywną postacią. Być może przemawia za mnie moja sympatia dla Andrew Buchana, ale postać Jacka z pewnością zasługuje na drugą szansę. A sam film bardzo dobry, wzruszająca końcówka, świetna Anna Friel.

ocenił(a) film na 3
Polly_81

Może źle się wyraziłam. Dałam niską ocenę, gdyż mnie ten film niesamowicie znudził. Był na tyle słaby, że po dłuższym czasie od obejrzenia go pamiętam z niego tyle, że czekałam na jego koniec. A głębszą interpretację można dorobić do najsłabszych filmów, co nie podnosi ich wartości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones