PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103}

Maksimum ryzyka

Maximum Risk
6,4 8 201
ocen
6,4 10 1 8201
6,3 3
oceny krytyków
Maksimum ryzyka
powrót do forum filmu Maksimum ryzyka

Maksimum ryzyka DVD

ocenił(a) film na 8

Mam pytanie odnośnie jakości filmu na DVD do tych, którzy nabyli ten film lub widzieli na dvd.

ocenił(a) film na 10
David_14

Jakość jest według mnie słaba. Całość wydana na jednowarstwowej płycie (3,31 GB). Dwie ścieżki dźwiękowe Angielski 5.1 i Angielski Surround. Po usunięciu dźwięku na obraz zostaje zaledwie 2.8 GB co przy filmie mającym prawie 97 minut, żałośnie mało.
Wydanie 16:9, ale obraz jest nie dokładnie przycięty, więc ogląda się nie najlepiej. Czekam na jakąś reedycję z lektorem i przede wszystkim w lepszej jakości.

ocenił(a) film na 8
Mr_Mangas

Niedługo ma wyjść maksimum ryzyka na Blu-rayu wiec moze coś sie zmieni.
Filmy akcji wole bez lektora , bo tak przytłumia dzwięk , a wole słyszec efekt.
Właściwie duża część starszych filmów przeniesionych na dvd ma słabą jakość , ale są tez dobre transfery na dvd.

David_14

Posiadam wydanie blu-ray , obecnie do kupienia za mniej niż 35zł, jakość obrazu jest przyzwoita ,ale nie powala. Od niedawna siedzę w tym formacie i widziałem już prawdziwe cudeńka, nawet w przypadku dużo starszych filmów, ale tutaj szału nie ma. Nawet nie chcę sobie wyobrażać jak to wyglądało na dvd.

hellboyjr

ja natomiast szukam film z kasety VHS z lektorem Koziolem. ma ktos?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones