PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103}

Maksimum ryzyka

Maximum Risk
6,4 8 200
ocen
6,4 10 1 8200
6,3 3
oceny krytyków
Maksimum ryzyka
powrót do forum filmu Maksimum ryzyka

jedynie później jeszcze legionista był jeszcze dobry i za ciosem, bo reszta to klapa

ocenił(a) film na 10
BlackShit

ty się lepiej nie odzywaj frajerze myślałem że jest fajny gość a się pomyliłem po tym jak oceniłeś tak negatywnie Angeline Jolie nawet to że jesteś fanem Van Damma i tak jesteś dla mnie frajerem

sasaki_filmweb_filmweb

przepraszam, ze pojechałem po współczesnej matce teresie, wybacz mi

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sasaki_filmweb_filmweb

jestes opóźnionym w rozwoju kretynem który pewnie ma max 16 lat, az dziwie sie, ze jeszcze ci smarku odpisuje...hmm sam nie wiem dlaczego, to chyba przez ten nick, sasaki filmweb filmweb
a od twojego Jeana Clouda nic nie chce, idz mu pałe wypoleruj jak tak go wielbisz, i pozdrów ode mnie angeline i jej sierociniec

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sasaki_filmweb_filmweb

teraz pojazd po starych, typowe dla gimbusów, zawijaj odrabiać lekcje szczeniaku

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sasaki_filmweb_filmweb

ostatni raz ci odpisuje imbecylu.
stwierdzenie "stary cie trzyma w piwnicy i nie daje obiadu" jest takze pojazdem po starym, bo co za normalny ojciec trzyma syna w piwnicy i nie daje mu jesc?? oceniłeś w ten sposób starego
to tyle z mojej strony, jezeli chodzi o edukowanie takiego kretyna jak ty
tym komentarzem takze jak wspomniałem kończę konwersacje z tobą, bo jesteś po prostu tępakiem, czasami fajnie mozna odreagować na takich kretynach ale już mi sie znudziłeś, takze nara

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sasaki_filmweb_filmweb

Mogę Ci jedynie życzyć żeby Cię ojciec więcej kochał szczególnie w łóżku a co do matki to już dawno przez Ciebie się położyła w grobie i sama zakopała. A na najbliższe święta życzę Ci wielu wyrzutów po mordzie i ssania kaktusa na dobranoc.

ocenił(a) film na 8
BlackShit

widzę, że między Panami było ostro :D

ocenił(a) film na 8
BlackShit

a tak to się zgodzę z sasaki_filmweb :P miało dużo lepsze filmy "później" np. Replikant, Skazany Na Piekło, Mściciel, Aż Do Śmierci.

użytkownik usunięty
BlackShit

Też mnie ten film mile zaskoczył :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones