PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=185752}

Malowany welon

The Painted Veil
7,6 55 364
oceny
7,6 10 1 55364
5,9 11
ocen krytyków
Malowany welon
powrót do forum filmu Malowany welon

Totalnie się wynudziłem! Norton to zdecydowanie mój ulubiony aktor lecz pierwszy raz do
mnie nie przemówił! Film pełen niuansów, ukrytych romasów i zdrady. Kończy się tak jak
można było się spodziewać od samego początku. Mimo tej całej choroby i tragedii w jakich
oparte sa realia filmu to nie robi on na mnie niestety wielkiego wrażenia. Żywcem nic się nie
dzieje ... 3/10 totalne rozczarowanie!

ocenił(a) film na 6
Adash

zgadzam się, trochę czuję się rozczarowany, słabo poprowadzony wątek miłosny, film ratują zdjęcia, bo muzyka też średnia, nie wiem za co ten Złoty Glob, 6/10

ocenił(a) film na 7
Getos

Zakończenie przewidywalne to prawda ja jednak jestem filmem zachwycona. Czułam, że prowadzę dialog z reżyserem... film zdecydowanie trafił w moją wrażliwość i nie żałuję ani minuty poświęcopnej na ten obraz. Zauważyłam, że większości kobiet sie podobał czego nie można powiedzieć o męskiej części widowni ;) i tu kolejny dowód na tezę : kobiety czują inaczej :) pozdraiwam wszystkich panów którym sie nie podobało ;)

Vestiga

Wcale nie powiedziałbym czy czują inaczej :) ... na "Szkole Uczuć" pierwsze 3 razy
płakałem jak bóbr a tutaj nie było do czego się wzruszać :)

ocenił(a) film na 3
Vestiga

no widzisz, a ja jestem kobietą i to chyba nie pozbawioną serca, a dla mnie film był pretensjonalny i nieprzekonywujący. czułam, że traktuje się mnie jak idiotkę, której wszystko co pokazywane na ekranie trzeba jeszcze wytłumaczyć . zero subtelności, zero oryginalności (choć rozumiem, że film oparto na powieści powstałej szmat czasu temu, jednak powieści nie czytałam i wypowiadam się tylko o filmie). przepiękne zdjęcia, niezła muzyka i może jeszcze próba, niestety mocno powierzchowna, poruszenia ważniejszych tematów (chodzi mi o tło historii małżeńskiej) to jedyne co trzymało mnie przy ekranie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones