PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=185752}

Malowany welon

The Painted Veil
7,6 55 364
oceny
7,6 10 1 55364
5,9 11
ocen krytyków
Malowany welon
powrót do forum filmu Malowany welon

Możliwe spojlery. :)

użytkownik usunięty

Są filmy, w których pragnie się happy-endu, szczęśliwego zakończenia jak w Disnejowskiej
bajce. Dla mnie takim filmem jest właśnie "Malowany welon". Raczej nie zdarza mi się
płakać na filmach, na pewno nie na tych o miłości. Ale głównego bohatera tak polubiłam, a
może wręcz pokochałam, że przeżywałam jego śmierć bardziej niż jego filmowa żona. Za to
podciągnęłam ocenę z 8 na 9 gwiazdek.
Film wciągnął mnie od razu. Norton urzekł mnie grającą przez niego postacią jak i samą
grą. Uważam też, że Naomi Watts również zagrała świetnie swoją rolę.
Film pokazuje na czym polega prawdziwa miłość. I pokazuje też, że jeśli się chce to można
uratować małżeństwo. Mimo swego dramatyzmu momentami mnie rozśmieszał. Bawiła
mnie ta chęć bycia w centrum uwagi Kitty jak i obojętność, lakoniczne odpowiedzi Waltera.
Film z pewnością wart obejrzenia.

oooo tak, film jest świetny bez dwóch zdań, Noami Watts dała radę ale Nicole Kidman byłaby tu idealna.

użytkownik usunięty
iwona1510005

Niestety nie zgadzam się. Uważam,że Kidman ma manierę grania zbyt wyniosłej. Zdecydowanie przyćmiłaby Nortona. Ja jestem bardzo ciekawa, co by było gdyby to Kitty umarła,a on przeżył. Bo tak naprawdę tę ich całą relację mamy głównie z jej punktu widzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones