PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484863}

Mama w opałach

Motherhood
5,0 2 580
ocen
5,0 10 1 2580
Mama w opałach
powrót do forum filmu Mama w opałach

Dlaczego Thurman ostatnio wybiera role w idiotycznych komediach?? Fakt, nie oglądałem jeszcze tego filmu ale już po plakacie widać czego się można spodziewać.
Uma po Kill Billu, który przecież odniósł sukces, zaczęła złą passę: od nieudanego remaku "Producentów", przez infantylne "Prime", nudne "Be Cool" i idiotyczną "Moją super eksdziewczynę"! Szkoda, bo uważam że ma duży talent, który się marnuje i trwoni na głupie komedyjki.
Może jest już zmęczona bardziej ambitnym kinem? Bo nie wierzę, że nie dostaje propozycji zaangażowania się w produkcje kilka klas wyżej...

Marvin

e tam, idiotyczne. Dobre są w sumie te komedyjki. Kobity nikt już nie zaszufladkuje, więc może grać w czym chce jak długo chce. A zwiastun akurat tej komedyji zapowiada bardzo dobre kino, chociaż trochę za dużo estrogenu, jak dla mężczyzn. Mnie tylko irytuje, że film miał premierę nikt-tego-nie-wie-gdzie na jakimś festiwalu pewno w styczniu (a jak to styczeń to pewnie SundanceFilm Festival) i premiera w USA dopiero teraz. Dziwi mnie to.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones