PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630888}

Mama

5,9 87 731
ocen
5,9 10 1 87731
4,1 11
ocen krytyków
Mama
powrót do forum filmu Mama

Myślałam, ze postać Mamy to komputeryzacja, ale nie. Zatrudniono prawdziwego aktora Javiera Boteta z zespołem Marfana.

http://wideo.onet.pl/film-potwor-z-filmu-mama-to-prawdziwy-aktor-filmowy-fle,127 594,w.html

ocenił(a) film na 7
Magmana

Cały czas żyłam przekonaniem, że to bardzo dobra animacja komputerowa!

ocenił(a) film na 5
Kimara

http://24.media.tumblr.com/486587821f9ecf092da2ca38a6b3a46f/tumblr_mlzyxncjAt1r0 rjx9o2_500.jpg :D

ocenił(a) film na 8
Justali98

Zaskakujace i ciekawe. Dobrze, ze tacy ludzie maja szanse sie spelnic;)

ocenił(a) film na 8
Justali98

o to chodzi... inne nie znaczy gorsze...

minikado2

dokładnie. Podpisuję się pod Twoimi słowami:)

ocenił(a) film na 8
rosaria

Ciesze sie;)

ocenił(a) film na 7
Magmana

Aktorstwo w tym filmie, jest na najwyższym poziomie ! Dziewczynki wymiatają !

Damian_73

Skoro chwalisz tak aktorstwo to czemu dałeś tylko 3? Ja 3 daje gniotom, które mnie mimo wszystko rozśmieszyły.

ocenił(a) film na 7
elleri

Ten film mnie rozśmieszył , oprócz aktorstwa w tym filmie nie było nic co by mnie równie zachwyciło, ten film jest słaby , dlatego ocena ode mnie to - 3 Najgorsza to była koncówka - dzięki niej film nie zasługuje na żadną uwagę

Damian_73

dla mnie film lekko 7/10, trojkę to mogę dać np władcy pierścieni gdzie oprócz efektów nie ma nic, a gra aktorska to 40% filmu dobrze zagrana przyćmiewa nawet słaby scenariusz i fabule. Wniosek? nie wiesz co piszesz

ocenił(a) film na 7
orthoptera

Doskonale wiem co piszę . We władcy pierścieni oprócz efektów nie było nic ? ! A muzyka, fabuła,aktorstwo ? To wszystko było niesamowite ! Nawet doskonali aktorzy nie przyćmią dętej fabuły, braku wciągających wątków i słabego scenariuszu ...

Damian_73

muzyka rzecz gustu akurat we władcy pierścieni to chał za to w oblivion wymiata, gdybym chciał słuchać muzyki to bym sobie radio włączył. Fabuła? 15 latkowie sie podniecają jakaś baśnią dla mnie 2/10 gdzie mi sie nic nie podobało. zero porównania z ponad średnim filmem mama gdzie dla mnie akurat gra aktorska była taka sobie. Dalej twierdze ze gra aktorska to 40%, fabuła 30%, scenariusz 15%, efekty10% muzyka 5%

ocenił(a) film na 5
Damian_73

Nie jestem jakims wielkim znawca jak 90% filmwebu, ale moge stwierdzic jedno. Poczatek filmu, dosc ciekawy mroczny, i nie bojmy sie tego powiedziec- straszny (ogladalem w kinie i efekt byl niezly), pierwsze sceny z "siostrami" gdy te biegaly po pokoju niczym pajacki- tez bardzo ciekawe, niestety pozniej ni stad ni z owad dwa piekielnie szybkie pajaki, okazaly sie dwiema normalnymi, troche zaniedbanymi dziewczynkami, to bylo takie "POOF" i czar prysl... od tamtej pory, film stopniowo tracil napiecie i klimat ktory zbudowal pierwszym kwadransem filmu, potem za duzo bylo tej "mamy" i nie robila juz ona jakiegokolwiek wrazenia na kimkolwiek. Co nie znaczy ze film zasluguje na 1/10, wedlug mnie slabe 5/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones