PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630888}

Mama

5,9 87 741
ocen
5,9 10 1 87741
4,1 11
ocen krytyków
Mama
powrót do forum filmu Mama

Nie rozumiem jednej rzeczy... jakim cudem Mama potrafiła "usypiać" ludzi? Pogodze sie z tym ze
robiła to po śmierci bo to w koncu duch i moze robic takie rzeczy, ale nie wiem jak zrobiła to
swojemu dziecku kiedy biegła do klifu zeby skoczyc i nagle Puff i dziecko śpi. Nie wiem moze cos
przeoczyłem podczas oglądania. I jeszcze jedno... o co chodzi z tymi ćmami? czemu ćmy a nie, np.
motylki :)))

ocenił(a) film na 4
lookaasz_2

Były później motylki na końcu :)

ocenił(a) film na 5
lookaasz_2

Ćma to taki "zwiastun nieszczęścia/zła". Hmm jak np. kruk, a motylek raczej nie bardzo pasuje do zła.

turock

No ok... w zasadzie to racja ale i tak dalej nie wiem o co chodzi z tym "usypianiem" :(

lookaasz_2

mi wydaje się, że ona swoje dziecko udusiła.

użytkownik usunięty
lookaasz_2

To "mama" one zawsze mają jakiś sposób żeby uśpić innych ;)

lookaasz_2

Mi się wydaje, że kiedy spadała to dziecko było w kocyku i zaczepiło się na wystającej gałęzi, a mama spadła do wody.

ocenił(a) film na 7
Osia06

Też mi się tak wydaje...
Ale no ludzie trzymać szczątki dziecka w pudełku ?? :O

nothinglastforever

Jak pamiętam jest scena, gdzie lekarz jest w archiwum i a kobieta mówi mu, że znalazła drugi wpis pod nazwiskiem kobiety której on szukał. No i tam są te szczątki ludzi po które nie zgłosiła się rodzina, i leżą w tym dziele archiwum.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones