PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=167892}

Fair Game

Mamba
5,7 16
ocen
5,7 10 1 16
Mamba
powrót do forum filmu Mamba
aproxx

olejcie go nawet jak ma jakies vhsy to i tak was tylko naciagnie a potem zwyzywa

arek2010

Jak mozna kogos oszukac skupujac od niego kasety omnibusie ... Wytlumacz mi to, place z gory i sprzedawaca pod odebraniu wplaty wysyla filmy na moj adres. Jak moge kogos oszukac hah, ja kaset nie sprzedaje, a swoj bol dupy, ze ci nie sprzedalem ripow mozesz dalej tutaj leczyc, przynajmniej skutecznie odstraszysz kolejnych potencjalnych zebrakow o ripy.

aproxx

Sam sie zaoferowal oszust potem krecil ze nie ma czasu i nie chcial wyslac po przelewie na konto jak sie okazalo lewe i kazal napisac lewy tytul przelewu nie wymieniajcie sie bo was oszuka jak mnie i innych

arek2010

Wiesz, ze to sa zarzuty karalne o stalking i szkalowanie imienia w sieci bez zadnych dowodow i podstaw, ale w dupie to mam bo kazdy z kim sie wymieniam i tak dobrze wie, ze nikogo nigdy nie oszukalem i nie oszukam, a bol dupy ripowcow uwazam raczej za Mission Complete odnosnie kaset vhs. To, ze 5 lat temu na poczatku drogi wymienialem sie na ripy nie znaczy, ze nadal sie w to bawie.

aproxx

oszust ma lewe konta bankowe

arek2010

Tak mam lewe konta bankowe, lewe prawo jazdy, lewy dowod osobisty, arsenal broni w garazu, bylem w mafii pruszkowskiej, a w ogole to w domu wszyscy zdrowi ? Radze poprosic lekarza o zwiekszenie dawki psychotropow bo w tym momencie zaczynamy osiagac apogeum haha, ale prosze zabawiaj mnie dalej. Az z humoru otworze sobie browarka bo juz dlugo nie bylem w cyrku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones