PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=375547}
6,6 244 403
oceny
6,6 10 1 244403
5,5 29
ocen krytyków
Mamma Mia
powrót do forum filmu Mamma Mia!

Dla mnie bomba

ocenił(a) film na 9

Nieraz gdzieś tam mi śmignęło przed oczami, że w TV leci "Mamma Mia!", ale zawsze wolałam coś
innego, bo za musicalami średnio przepadam. I to był błąd, bo to naprawdę udana produkcja :)
świetna na poprawę humoru historia, która wciągnęła mnie od pierwszych minut. Fabuła dość
przewidywalna, ale finał nie do końca. Na pewno zachwyciły mnie widoki greckich krajobrazów,
zapierają dech w piersiach. Sporo tu humoru, ciepła, lekkości no i oczywiście muzyki - mimo
młodego wieku większość utworów ABBY są przyjemne dla moich uszu :) Polecam tę komedię, jest
naprawdę dobra, w dodatku w doborowej obsadzie. Warto obejrzeć, zasługuje na 9 gwiazdek ;)

ocenił(a) film na 8
patusia12110

NA 9 to może przesada, już osiem to zleszka za dużo, ale podobał mi się tak bardzo (pomimo niezrównoważonej naiwności i zmaskymalizowanego kiczu) , że dałem subiektywne 8/10 Co jak co, ale ten film potrafi poprawić nastrój, nawet osobom nie lubiącym musicali. Wyborna zabawa , a przecież o to głównie chodzi w komediach romantycznych !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones