PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=375547}
6,6 244 545
ocen
6,6 10 1 244545
5,5 29
ocen krytyków
Mamma Mia
powrót do forum filmu Mamma Mia!

Kopalnia głupoty

ocenił(a) film na 1

Myślałem, że ten film jest głupi.
Nie, on jest beznadziejnie denny.

2 plusy:
muzyka Abby
decyzja Sophie, żeby matka ją do ołtarza prowadziła.

Ten film to bezmiar głupoty, idiotyzmów i absurdu.
Amerykanie potrafią kręcić autentyczne gówna, ale to co zrobili w tym filmie, to przeszło moje wyobrażenie o ich durnocie.

Fabuła - żadna.
A jeśli jakaś była, to po prostu ja zwalili na całego.
W skrócie
Jak komuś może się podobać film, w którym główną role gra kurwa, bo tak nazywa się kobietę, która sypia z wieloma obcymi facetami?
Mało tego, nie wie który z trzech przybyłych jest ojcem jej córki?
Sama po latach wychodzi od tak sobie, znienacka za mąż, a córka planuje wyjazd z niedoszłym mężem, no bo po co im ślub...
Koleżanka w wieku matki leci na czarnego małolata, mógłby być jej synem.
Jeden z domniemanych ojców okazuje się być pedałem...

A na końcu i tak nie wiadomo kto jest ojcem.

W mordę!!!
Kto taki chłam wymyślił?
Jakiś psychol.

brakowało mi jeszcze sexu ze zwierzętami, a byłby komplet.
I ten film zarobił 580mln$???

ocenił(a) film na 3
Lord_Satham

muzyka Abby to zdecydowany plus.. nie wyobrażam sobie filmu bez "tego"

fabuła ektremalnie debilna... ( już mam dość tych pedalskich wtrąceń.. czy reżyser koniecznie musi dorzucać 3grosze tego co jest obecnie na topie?? - to bylo kompletnie nietrafione

ale cholera jasna.. meryl streep jako matka jakiejś nastolatki??
ilekroć widziałem jej postarzałą twarz od razu czułem się najlepiej..
ona była ZDECYDOWANIE za stara do tego filmu..
próbowała grać niewinną..(ogrodniczki, całokształt) , ale czułem jakby to czyjaś babcia podskakiwała na scenie..
reżyser za dobór ma u mnie 2( za młodą blondi i Brosnana), film całkiem,całkiem się ogląda tylko, że ta stara prukwa musiała biegać podczas tego filmu..
ffuuu
3/10

ocenił(a) film na 7
Lord_Satham

A ty co wzór cnót moralnych czy fanatyk religijny pokroju wiernych słuchaczy pewnej toruńskiej rozgłośni

"Jak komuś może się podobać film, w którym główną role gra kurwa, bo tak nazywa się kobietę, która sypia z wieloma obcymi facetami?" - powiedz mi jakie to ma znaczenie do wartości artystycznej filmu, odpowiem ci żadne !. ( Ale jak by był to facet który spał z trzema kobietami to luz, żałosne to wasz lekceważenie kobiet).
Ale zgadzam się z jednym film słaby i to ze największym plusem są piosenki Abby.

Lord_Satham

A według mnie, to nie film jest "beznadziejnie denny" tylko ty i twoja płytka wypowiedź. Skoro kobietę, która miała 3 facetów nazywasz qrwą, to wszystkich facetów którzy mieli więcej niż 3 partnerki nazwijmy qrwiarzami, albo męskimi dziwkami... Bądźmy konsekwentni...

"Koleżanka w wieku matki leci na czarnego małolata, mógłby być jej synem." I??? Co z tego??? <Taka z Ciebie nienawiść i niechęć kipi, że pewnie już od dawna szykujesz zamach na Hefnera>. A tak btw, co z tego że czarny? Czyżbyś był rasistą? <+ homofobem?>

Następnym razem, zanim pofatygujesz się aby wejść na filmweb i coś napisać, zastanów się porządnie...

ocenił(a) film na 8
Natallie1993

Film z załozenia ma być po prostu lekki i przyjemny, nie powinno sie doszukiwac w nim wiekszych prawd zyciowych i przesłań. Według mnie fabuła jest w porządku, do tego dzięki dobrze dobranym piosenkom film ma klimat. Przyjemnie się go ogląda, a zastrzeżenia założyciela tematu uważam za 'szukanie dziury w calym'.

ocenił(a) film na 8
Lord_Satham

jakiś Ty tolerancyjny, no pogratulować... Czy to jakiś temat umoralniający? Fabułą była taka, żeby piosenki Abby pasowały i to wyszło na prawdę dobrze.

To musical, zrobiony z jajami, żeby było śmiesznie (!) a nie poprawnie politycznie...

Jeśli już krytykujesz, rób to konstruktywnie, a nie wylewaj swoje żale zrodzone z rasizmu, homofobii i braku jakiejkolwiek tolerancji.

Lord_Satham

Najlepiej żeby kobieta miała tylko jednego faceta w życiu, nie?:p
A jeżeli chodzi o fabułę, to należy pamiętać, że:
1) To jest musical- fabuła jest tu tylko pretekstem, do muzycznych poipisów.
2) Nie można mieć pretensję o fabułę do twórców filmu, jeżeli film powstał na podstawie przedstawienia :p
A film przyjemny, owszem. A oprócz świetnej muzyki-piękne zdjęcia-wysepka była niezwykle klimatyczna :)

ocenił(a) film na 10
Lupinne

1:
Film jest swietny
2:
Swietni aktorzy
3:
ZAJEBISTYYYYYYYY!!!!
jeszcze chyba nigdy w zyciu nie oglądałam tak świetnego filmu !!:)
bardzo fajnie sie ten film oglada... oczywiscie super muzyka..
i niezgadzam sie z tym ze Meryl Streep jest za stara na tą role!!:P

ocenił(a) film na 10
ania_n28

o i jeszcze po 1: to ty jestes głupi i denny a nie ten film xD

ocenił(a) film na 9
Lord_Satham

ja uwielbiam ten film i oglądam go zawsze żeby poprawic sobie humor. jest lekki i przyjemnie sie go ogląda. Meryl Streep wcale nie jest za stara,życze ci żebyś wyglądał/a w połowie tak dobrze jak ona jak bedziesz miał 60 na karku ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones