PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=375547}
6,6 244 574
oceny
6,6 10 1 244574
5,5 29
ocen krytyków
Mamma Mia
powrót do forum filmu Mamma Mia!

NIE DO PRZEJŚCIA!

ocenił(a) film na 2

STRASZNIE SZTUCZNY,I TO ŚPIEWANIE-AŻ CIARKI Z NERWÓW PRZECHODZIŁY.JAK DLA MNIE2/10

ocenił(a) film na 1
saskialove

widze że scyzoryki mają dobry gust ;]

ocenił(a) film na 10
saskialove

Fajny musical, a Abba to jest klasyka+dobrana obsada aktorska i klimat po prostu zaje..ste :)

ocenił(a) film na 2
house90

hehe,nie przełknełam go,sztyczny i plasikowy jak dla mnie,dałam dwa za kolory i widoki,tylko na tym można było oko zawiecic,reszta nie do przełknięcia.

ocenił(a) film na 3
saskialove

cieszę się, że nie jestem jedyną osobą pozostającą w opozycji do grupy wielbiącej ten film ;) zastanawiam się jakim cudem ma taką wysoką ocenę.

ocenił(a) film na 8
saskialove

Super film, świetna muzyka ;) Film oczywiście z idiotyczną fabułą jak każdy musical, ale w tym gatunku nie o fabułę chodzi :)

ocenił(a) film na 2
Ashganka

A tu się nie zgodzę. Nie określiłabym fabuł takich perełek jak "Les Mis", "Jekyll & Hyde", "Olivier!", "Koty", "Elisabeth", "A Little Night Music" czy "Sweeney Todd" za idiotyczne. W musicalu muzyka jest równie ważna co historia. No dobra, czasem można przymknąć oko na niedociągnięcia fabuły... ale nie na prawie jej brak, jak ma to miejsce w "Mamma Mii".

saskialove

Eee tam, bardzo sympatyczny film, w sam raz żeby się trochę pointegrować z rodzinką ;). Niezbyt ambitny co prawda, ale czy wszystko musi być ambitne?

ocenił(a) film na 6
saskialove

Musical mocno średni, nie jestem wielką entuzjastką tego gatunku, chociaż do tej pory jestem zachwycona "Burlesque". Jedno co muszę przyznac: widok Firth'a w cekinach- bezcenne!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones