PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=375547}
6,6 244 545
ocen
6,6 10 1 244545
5,5 29
ocen krytyków
Mamma Mia
powrót do forum filmu Mamma Mia!
ocenił(a) film na 6
bunttogrunt

Zgodzę się, patrzę i mam ochotę w coś walnąć, jak widzę to cholerne tłumaczenie.

miachar

Prawda.

ocenił(a) film na 9
miachar

Witaj, zgadzam się z Tobą w 100% , mój angielski jest kulawy ale bez przesady..telewizja powinna sie postarać o lepszego tłumacza !!

bunttogrunt

To tłumaczenie nie jest wierne. Ona ma być takie żeby szło śpiewać w głowie piosenki ABBY po polsku w czasie oglądania.

alfa940

Inaczej nie byłoby po prostu rytmu.

ocenił(a) film na 6
alfa940

Do you think, anybody does this?

miachar

Yes, I do. Are you surprised?

ocenił(a) film na 6
alfa940

No, I'm not :)

alfa940

Zgadzam się z tym, że tłumaczenie jest zrobione pod muzykę, ale... Piosenki tracą sens i robią się 'płaskie'....

bunttogrunt

Dokładnie, tłumaczenie jest beznadziejne. Mnie też sie chce płakać i walnąc w cos jak to widzę.

bunttogrunt

Tłumaczenie żenujące. Nie wiedziałam, że "you are hot" oznacza 'lubię seks' ... Śmiechu warte. : -)

ocenił(a) film na 6
arquettewska

Też zwróciłam uwagę na to tłumaczenie.

Polski sposób na zniszczenie piosenek Abby -.-

ocenił(a) film na 6
bunttogrunt

Rok w rok film leci na tvp i rok w rok ktoś narzeka na napisy -.- Ludzie dajcie sobie spokój, tłumaczenia nie zmienią to pewne. Moim zdaniem lepsze takie tłumaczenie niż żeby było dosłowne.

AlexGolian

Już lepiej nie tłumaczyć.

ocenił(a) film na 6
AlexGolian

Jesteśmy Polakami, narzekanie mamy we krwi ;)
A tak na poważnie, film da się obejrzeć do końca, tylko po prostu dla ludzi chodź trochę znających angielski, nawet takie mało zaawansowane głąby jak ja zauważają marne tłumaczenie.
Choć dobrze, że w ogóle ono jest. Dla ludzi kompletnie nieobeznanych z językiem to tłumaczenie daje choć cień zrozumienia, dlaczego ta piosenka jest w tym momencie filmu, a nie w innym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones