PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778851}

Mamuśki mają wychodne

Fun Mom Dinner
5,2 6 091
ocen
5,2 10 1 6091
4,8 4
oceny krytyków
Mamuśki mają wychodne
powrót do forum filmu Mamuśki mają wychodne

Mimo jednej sceny z kupą, która tak wielu tutaj odstrasza (wtf? współczuję takiej poprawności, pewnie bąków też nie puszczacie :)) film jest dosyć pozytywny i najbardziej pasujące określenie, jakie mam w głowie, to SYMPATYCZNY. Po części opisuje dosyć realne sytuacje, porusza w sposób niepatetyczny to czego czasem brak w życiu małżeństwa i co dotyczyć może każdego, bez względu na charakter i zainteresowania. Komentarze, że jest film jest gówniany bez obejrzenia tego filmu albo że jest kopią Bad Moms są dla mnie żenujące...

ocenił(a) film na 3
dreamhunter707

Oglądałam go wczoraj w Kinie na Obcasach. Niestety film nie zachwycił mnie ani większości na widowni kobiet. Żałosne dialogi, drętwe aktorstwo, nawet nie było się z czego pośmiać. Szkoda pieniędzy .Gdyby nie inne atrakcje wieczoru to byłby to zmarnowany czas.

ocenił(a) film na 1
dreamhunter707

Ja puszczam bąki, ale się tym nie chwalę i unikam widowni. Nie puszczam też bąków nikomu w twarz. To tobie należy raczej pogratulować takiej poprawności. Jak rozumiem, gdyby ktoś wszedł do ciebie do domu i zrobiłby ci kupę na środku salonu, to byś tylko wzruszył ramionami i posprzątał.

cyfrowy_baron

Niestety, trudno znaleźć amerykańską komedię, w której nie ma pierdzenia, bekania i kopulowania. Dla Amerykanów jest to szczyt komizmu i niestety, dla przeciętnego Polaka już też.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones