PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219438}

Manchester United - w blasku chwały

Manchester United: Beyond the Promised Land
7,3 498
ocen
7,3 10 1 498
Manchester United w blasku chwały
powrót do forum filmu Manchester United - w blasku chwały

Jezeli kochasz Manutd to film bedzie dla ciebie na 10, jezeli nie kochasz Manchesteru United to wyp.....laj stad zdrajco. Tak czy siak powyzej 8 spokojnie.
Pozdrawiam

ReDevil_2

bardzo chętnie bym go obejrzał, gdzie go mogę dorwać? najlepiej na necie :D:P

ocenił(a) film na 10
grzybciu89

mozesz go sciagnac z tej strony....www.torrent-finder.com....potrzebujesz do sciagniecia programu Utorrent

powodzenia

ReDevil_2

Jestem za Borussia Dortmund i w dupie mam Manchester i co, skoczysz mi poj*bie co w profilu wypisuje nazwiska piłkarzy ;p Co sie z ludzmi dzieje..

ocenił(a) film na 10
Pr0mil

bum bum szaka szaka rób mi pałe

ReDevil_2

Kibice mulow to typowe chamstwo.Sam wypierdalaj cwaniaczku.Myslisz ze caly swiat kreci sie wokol twoich mulow??Zenada...

ocenił(a) film na 10
Rafi_The_Gooner

dickensem ci jechali po posladach

ReDevil_2

hahahaha i właśnie na przykładzie ReDevil_2 można zobaczyć jaki jaki iloraz maja kibice mułów

ocenił(a) film na 10
pawelec182

dymaj sie analitycznie

ReDevil_2

o kurde co za pocisk normalnie mnie zatkało no tak trzeba sie wykazac pociskiem na forum jak Shity zdobyła mistrzostwo ale lepsi oni niz muły

pawelec182

Pod jakim względem lepsi, sportowym? Jeżeli kupili gwiazdeczki za grube miliony, to jak mamy się dziwić, że po 44 latach zdobyli mistrzostwo? Na następne będą czekać tyle samo. ;)

NexaT

lepsi w sensie ze ich wole niz mułow

pawelec182

Ok, ale może tak uszanuj klub i nie pisz "mułów", tylko United?

ocenił(a) film na 4
ReDevil_2

Jestem jeszcze przed seansem. Nie kocham Manchesteru, ani żadnej zagranicznej drużyny, sam wyp...laj. Widzę, że już zostałeś fachowo oceniony tępym pajacem :). Zastanów się co piszesz " jezeli nie kochasz Manchesteru United to wyp.....laj stad zdrajco"- słowo zdrajco nie jest pustą obelgą, coś znaczy i zanim napiszesz cokolwiek zastanów się co to oznacza i jak to się ma do reszty zdania.

ocenił(a) film na 10
Kabat543

Widze ze ciebie nie trzeba oceniac, bo jestes kretynem ktory postanowil sie wypowiadac na forum ktore prowadzi do zadnej dyskuji.

Dzieki za wklad o ktory nikt nie prosil, waginalny pajacu.

ocenił(a) film na 4
ReDevil_2

Hahaha "Widze ze ciebie nie trzeba oceniac, bo jestes kretynem" jak nie trzeba, to czemu oceniłeś xD? O takich bezsensownych zdaniach piszę, zastanów się co chcesz napisać, bo wychodzą ci takie bezsensowne pierdoły :p.
"Dzieki za wklad o ktory nikt nie prosil" nikt, czyli masz na myśli siebie, bo nie zaciągnąłeś opinii innych, bym cię nie obrażał. Wiem, że nie prosiłeś, żebym źle komentował twoje wypowiedzi i to jest oczywiste, nikt nie lubi krytyki. Mam tylko nadzieję, że przestaniesz w końcu płakać.
"postanowil sie wypowiadac na forum ktore prowadzi do zadnej dyskuji" po co założyłeś ten wątek Einsteinie :P?
"waginalny pajacu" hehe brawo, to tak jak z tym "zdrajcom" uśmiałem się xD. Nie wiesz co piszesz/ nie znasz znaczenia słów, ale, że fajnie brzmi, więc czemu by nie.. hahaha

ocenił(a) film na 10
Kabat543

uwielbiam jak ludzie mnie cytuja!!! Łaskocze mnie to po mojej inteligencji, czuje sie nawet troche wazny!!!
w szczegolnosci lubie jak mnie ludzie cytuja zaraz pod moja wlasna wypiwiedzia.

cóż, nic nie bede pisal w szczegolach, Bo kretynem jestes I to strasznym. I chce zaznaczyc ze ja cie nie oceniam, tylko stwierdzam fakt po przeczytaniu twoich wypiwiedzi.
Tamet ten zalozylem, poniewac chcialem, zainspirowac takich pajacow jak Ty do glupiej gadki, ktora wlasnie teraz sobie prowadzimy.


dziekuje ze mnie porownujesz do enstaina, czuje sie zaszczycony.

ocenił(a) film na 10
ReDevil_2

kiedy napisales ze nie znam znaczenia slów to zwatpilem. W takim razie jak to jest mozliwe ze cie nazwalem, lub raczej okreliłem z niemalze idealna poprawnoscia. kocham cie moj waginaly kamracie.

ocenił(a) film na 4
ReDevil_2

Lubisz być cytowany to proszę: "Łaskocze mnie to po mojej inteligencji" HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA xD
reszta twojej wypowiedzi jest kontynuacją w/w cytatu xD.

ocenił(a) film na 10
Kabat543

dziekuje I dowidzenia

ocenił(a) film na 4
ReDevil_2

Jakie do widzenia?! Najpierw piszesz, że kochasz, a teraz żegnasz się tak chłodno! No nie przystoi! :p

ReDevil_2

załozyciel tego tematu jest pajacem ale niestety na to juz nikt nie poradzi i nie bede cie cytował bo bym sie tylko pogrążył

ocenił(a) film na 10
pawelec182

Czlowiek ktory skonentowal moj temat ta odpowedzia jest kretynem z malym pisiorem.

ReDevil_2

nie czlowiek ktory to skomentowal chcial ci powiedziec ze jestes zadufany w swoim klubiku jak mało kto i to kazdy powie kto przeczyta to co napisałes na początku debilu

ocenił(a) film na 10
pawelec182

A Ty jestes zadufany w swoim kaukazie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones