PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736182}
7,6 126 701
ocen
7,6 10 1 126701
8,2 54
oceny krytyków
Manchester by the Sea
powrót do forum filmu Manchester by the Sea

Nikt i nic nigdy mnie nie przekona że Casey Affleck to aktor!Ludzie jakie to jest drewno!Oglądałem z nim filmy on w każdym jest taki sam.Miałem nadzieje ...wręcz pewny byłem przed obejrzeniem tego ,skoro taki dobry film podobno to na pewno wzniósł się na wyżyny może wreszcie dorwał role życia i zobaczę coś czegoś wcześniej nie pokazał NIC BARDZIEJ MYLNEGO!On sprawia wrażenie opóźnionego w rozwoju,zwykła rozmowa sprawia mu problemy ,ktoś zadaje mu pytanie na zwykłą odpowiedz tak czy nie w każdym filmie z tym aktorem trzeba czekać 3 minuty.Może cierpi na bezdech senny czy coś bo zamulony jest jak cholera.W katastroficznym filmie ''Czas próby '' Gdzie sytuacja wymagała by trochę więcej emocji statek w końcu tonie no nie ale gdzie tam on był jak skała .Ktoś powie był opanowany ,NIE on po prostu nie potrafi grac.Za ten film w którym było tyle wzruszających scen każdy normalny aktor dostał by Oscara z miejsca.Widać było jak próbowali jego braki aktorskie uzupełnić wzruszająca muzyką bo gościu nawet miny do płaczu nie potrafi zrobić BEZNADZIEJNY GRAJEK!A film dobry ma klimat na pewno nie oscarowy aktorzy za słabo oprócz Michelle Williams no ona może dostać za role drugoplanowa podobała mi się była autentyczna.

lupus198116

Może i w innych produkcjach Affleck grał źle, ale w Manchester by the Sea był świetny. Nie wiem czy to jego kunszt (mam trochę co do tego wątpliwości) czy po prostu idealnie napisana pod niego rola, no ale efekt wyszedł świetny.

"On sprawia wrażenie opóźnionego w rozwoju,zwykła rozmowa sprawia mu problemy"

I tutaj to fenomenalnie pasowało!

ocenił(a) film na 7
_Zero_

Wiem że pasowało masz rację.Tylko wiemy że on inaczej nie potrafi.Szkoda.Na Oskara nie zasługuje

lupus198116

Tylko właśnie nie do końca chyba rozumiesz ideę Oscarów. Oscara w tej kategorii co Affleck nie dostaje się np. za warsztat, a za jedną rolę. A Affleck w Manchester by the Sea zagrał świetnie. A to, że inaczej nie potrafi... no cóż to w tym plebiscycie jest mało ważne.

ocenił(a) film na 7
_Zero_

Zgadza się ,niestety.Faktycznie rola napisana pod niego ale i tak według mnie zagrał słabo . Jak sobie postawisz Meryl Streep i takiego Aflecka z Oskarem no błagam!

lupus198116

No i dalej nie rozumiesz. Co ma do tego Meryl Streep? Popatrz na konkurencję Afflecka. Jedyny, który mógł z nim konkurować to Denzel Washington. Jednak Affleck po prostu miał rolę napisaną idealnie pod siebie i stworzył świetną kreację.

Nie porównuj innych zdobywców oscarów, tylko konkurencję w tej jednej kategorii. Przecież chyba wiesz na jakich zasadach są one rozdawane!

ocenił(a) film na 6
_Zero_

A o Mortensenie chyba zapominacie,to on powinien dostać Oskara.

użytkownik usunięty
aronn

Moim zdaniem też Mortensen zagrał lepiej od Afflecka, ale to Denzel Washington powinien dostać Oscara :)

ocenił(a) film na 9

Mi również gra Viggo bardzo przypadła do gustu - jednak wydaje mi się, że było to mniejsze aktorskie wyzwanie niż w przypadku Afflecka.

aronn

A według mnie właśnie Affleck stworzył najlepszą kreację. Pomógł mu w tym wybitnie scenariusz, ale no cóż jego rola zrobiła na mnie największe wrażenie. Denzel Washington był Denzelem Washingtonem, czyli zagrał bardzo dobrze, ale niczym mnie nie zachwycił. Morensen był świetny, ale według mnie do Afflecka zabrakło.

ocenił(a) film na 7
_Zero_

'' Jednak Affleck po prostu miał rolę napisaną idealnie pod siebie i stworzył świetną kreację. '' Własnie on nie stworzył ŻADNEJ KREACJI on tego nie zagrał on taki już jest OPÓŹNIONY to ty chyba nic nie kumasz,co on tu miał do tworzenia koleś w każdym kolejnym filmie jest taki sam jedzie na automacie!Rola napisana pod niego zgoda nic poza tym on tu nic nie stworzył podejrzewam ze nawet nie zagrał po prostu był sobą bo on grać nie potrafi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones