PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736182}
7,6 126 701
ocen
7,6 10 1 126701
8,2 54
oceny krytyków
Manchester by the Sea
powrót do forum filmu Manchester by the Sea

Przeszukuje sieć ale nic nie znalazłam.

ocenił(a) film na 8
klaudia2251

W kinie, od 20 stycznia.

ocenił(a) film na 8
krowawberecie

To chyba wiemy wszyscy. Pytałam o to czy ktoś widział go w necie.

ocenił(a) film na 9
klaudia2251

Nie. Nie ma go w sieci, prędzej będzie dostępny w kinach (jeśli uda się go wprowadzić 20 I)

ocenił(a) film na 9
krowawberecie

Mam nadzieję, że chociaż ta data będzie dotrzymana- póki co żadne kina- czy to multipleksy czy studyjne nie mają go w zapowiedziach (studyjne przynajmniej w 3mieście na pewno go nie będą grać w styczniu), a sam film nawet nie ma polskich spotów, które ma już wypuszczany miesiąc później 'Moonlight'- ten ma nawet być może pokazy przedpremierowe 3 lub 10lutego . A do premiery 'Manchester' teoretycznie 10dni...a tu cisza...

ocenił(a) film na 8
kingjulianPL

Plakat ma już ten okropny nagłówek o ilościach nominacji, więc może powoli coś w tej kwestii rusza.

ocenił(a) film na 9
krowawberecie

Tia, sam go nawet dodałem na filmwebie, ale pojawił się w grudniu zaraz po nominacjach. A w zapowiedziacj filmu w multipleksach/stufyjnych nadal brak i jak się pytam ich, to nie wiedzą o jego nadchodzącej premierze nic. No trudno, może coś się ruszy i nagle pojawi się na afiszach...

kingjulianPL

Podobno 10 kin w całej polsce wyświetla ten film. Mega słabo :/

ocenił(a) film na 7
klaudia2251

W Wawie w ten weekend:) - widzę to w repertuarze Kinoteki w sobotę o 20.45.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones