PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736182}
7,6 126 701
ocen
7,6 10 1 126701
8,2 54
oceny krytyków
Manchester by the Sea
powrót do forum filmu Manchester by the Sea

Pokładałem w tym filmie największe nadzieje,oczekiwania. Strasznie się zawiodłem. Oscar dla Afflecka to również żart.

użytkownik usunięty
xscape

Wracaj do Hobbita i Avatara. Hell or high water było dla Ciebie nudne, Manchester by the sea to dla Ciebie męka. Widocznie nie dojrzałes do tego typu filmów.

ocenił(a) film na 5

Ahahahaha jak Bóg mi świadkiem czekałem na tego typu komentarz. Nawet nie masz pojęcia jak mnie tym rozbawiłeś. Ja na Twoim miejscu to bym raczej nie stawiał tych filmów na jednej półce ;) no ból dupy wylewa się z każdej strony. No niemożliwe żeby ten film mógł kogoś ululać, znudzić tak , że nawet drink nie pomaga ;) nie nie niemożliwe ! Po prostu trzeba przejrzeć listę obejrzanych filmów i z grubej rury walnąć przykład Avatara i Hobbit. Żyna na maxa ;)

xscape

No, ale czego się spodziewałeś? Dyskusji? Do tego potrzeba argumentów, a Twój wpis ich nie ma. Co Ci w filmie przeszkadzało? Dlaczego uważasz, ze oscar dla Afflecka to żart? Nie ma ani grama argumentu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones