PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736182}
7,6 126 701
ocen
7,6 10 1 126701
8,2 54
oceny krytyków
Manchester by the Sea
powrót do forum filmu Manchester by the Sea

Dystrybucja

ocenił(a) film na 9

Czy film trafi do normalnej polskiej dystrybucji? Wiadomo już cokolwiek?

Kuba_Marciniak

Spokojnie, znajdzie się dla nich galera, na której będą zapie*dalać! ;)

ocenił(a) film na 9
filmowy_laufer

Nie wszystko jeszcze wyciekło, relki są w czasie wydawania, manchester prawdopodobnie będzie niedługo :)

RobertSolski

No zobaczymy :)

ocenił(a) film na 10
RobertSolski

No i choćby człowiek chciał pójść, zapłacić żeby zobaczyć, to nie ma komu.

RobertSolski

Faktycznie miałes rację :)

ocenił(a) film na 9
filmowy_laufer

Bardzo polecam obejrzec nawet teraz, język trudny nie jest, nie potrzeba żadnych napisów, a jakość dźwięku i audio bardzo zadowalająca. Chyba, że nie macie ciśnienia - za miesiąc Blu-Ray (a i tak wyjdzie do internetu wcześniej).

RobertSolski

ja narazie czekam na nominacje i oscarow i zaczynam oglądanie, choć myślę napisy będą niedługo, bo jak liczba chętnych jest duża, to wtedy napisy są szybciej tworzone :)

ocenił(a) film na 7
RobertSolski

Słuchajcie, a właściwie od czego zależy, do jakich kin trafi film? Od dystrybutora, od kierownictwa kina? Jak wygląda cały proces? Bo napisałam do CC z pytaniem i odpisali, że "To, czy dany film będzie wyświetlany w konkretnej sieci kin zależy od bardzo wielu, indywidualnych czynników", co mi za cholerę niczego nie wyjaśniło! :/

ocenił(a) film na 9
Diana

Jeśli chodzi u multipleksy, to człowiek 'z góry' odpowiedni za dobór repertuaru musi to zatwierdzić, po analizie czy im się będzie opłacać i podejmuje decyzję za całą sieć kin, bo w końcu chodzi o kasę. W przypadku kin studyjnych sprawa jest prostsza, bo po prostu jest to jednoosobowa decyzja w imieniu tylko 1 kina i jeśli jest chęć i zainteresowanie, to się często godzą. Ja od miesięcy prosiłem prosiłem Gdyńskie Centrum Filmowe o przedpremiery 'La La Landu' i 'Moonlight', bo stwierdziłem, że tym drugim filmem trzeba ich zainteresować, bo nie każdy spec od repertuaru by sam z siebie podjął decyzję o premierze. Ale o 'Manchester by the sea' tylko wspomniałem 2razy i już tak nie nakłaniałem, licząc że nie powinno być problemów- co widać było błędem, bo u nas w Gdyni filmu nie ma

Tak czy siak- najlepiej pisać merytorycznie do kin studyjnych wcześniej i wyrażać chęć ściągnięcia jakiegoś filmu

RobertSolski

w gdańskim Żaku jednak będzie od 17 lutego.

pixies20

No to git, bo się bałem, że trzeba będzie jechać do Olsztyna. :)
Ale niestety, to jeszcze miesiąc czasu, więc w razie wypuszczenia do neta porządnej wersji, pewnie zobaczę wcześniej.

RobertSolski

ech... ja już dawno zarzuciłam nadzieję, że obejrzę Manchester by the sea w moim ulubionym cinema city. ogromna szkoda że jednak nie ma tego filmu w ich repertuarze - od miesięcy jarałam się zarówno La La Landem, jak i Manchester by the sea, ale cóż... tym drugim filmem bardziej.

w sumie to zastanawiałam się dlaczego u nas film wychodzi wcześniej -rzekomo 20.01 - niż za granicą (23.01) i podejrzewałam że coś się komuś pomyliło, ale żeby nie było go w żadnym repertuarze Multikina czy Cinema City...

tak bardzo chcę obejrzeć ten film że pójdę do kina studyjnego - chociaż bardzo za nimi nie przepadam ;p ale jak mus to mus. nie odpuszczę :))

ocenił(a) film na 10
isobel

(świat) 23.01...... 2016!! :)

istota

ahaha ;p faktycznie - ślepa jestem.no, teraz to ja rozumiem. dziękuję za zwrócenie uwagi - nie wiadomo ile by trwało zanim w końcu bym się doczytała nt. premiery światowej.

pozdrawiam serdecznie :))

RobertSolski

Kielce, Kielcuniunie kochane! Ktoś się orientuje, czy można liczyć na seans w CK? :)

ocenił(a) film na 9
RobertSolski

Jest już w internecie :)

RobertSolski

Na jakiej stronie do zobaczenia lub ściągnięcia?

ocenił(a) film na 8
jointnasz

przyłączam się do pytania :)

RobertSolski

Ludu,macie jakies info gdzie można obejrzec z pl napisami ? ktoś? coś?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones