PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671888}

Mapy gwiazd

Maps to the Stars
6,0 14 305
ocen
6,0 10 1 14305
6,7 26
ocen krytyków
Mapy gwiazd
powrót do forum filmu Mapy gwiazd

Ciężki i dobry

ocenił(a) film na 7

Jestem świeżo po senasie. Film trudny i ciężki. Łeb dość poważnie zryty. Fabuła jest raczej tłem. Generalnie chodzi o pokazanie relacji, ludzkiego egoizmu, niedociągnięć, poplątanej psychiki. Polecam dla wytrawnych i wytrwałych odiorców.

ocenił(a) film na 8
fryderyk_n

właśnie mialam pisać, ze nie rozumiem tak niskich ocen, łba zrytego nie mam :D film ciężki fakt, ale zdecydowanie polecam

ocenił(a) film na 8
fryderyk_n

Jak to u Cronenberga. Specyficzny, jedyny w swoim rodzaju klimat. Produkt przeznaczony wyłącznie dla koneserów.
Stąd też pewnie relatywnie niskie oceny. Jeśli ktoś nie zna albo nie potrafi docenić wcześniejszych jego filmów tutaj też nie znajdzie niczego wartościowego.
Polecam jako uzupełnienie lekturę filmu Pająk z 2002 r.
David trzyma formę!

ocenił(a) film na 8
kto

zgadzam się w 100% :-)

ocenił(a) film na 6
fryderyk_n

Może i tak , choć dla mnie był on bardziej filmem o pogoni za kasą za wszelką cenę , o powszechnej w L.A. chęci zaistnienia w Hollywood , w mediach . lub pozostania na fali ... Nie bez powodu mówi się , że w tym mieście każda kelnerka i każdy taksówkarz to oczekujący na szansę aktor lub co najmniej scenarzysta . To także film o relatywizmie moralnym , oraz dwulicowości , a nawet wielolicowości postaci z " szołbiznesu " , oraz o tym , że nawet na osobistej tragedii należy przynajmniej spróbować zbić majątek ... Klimat specyficzny , ukazujący w sposób demaskatorski pochrzanioną psychikę postaci , a przez to uogólniając całego " środowiska " . Polecam .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones