PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671888}

Mapy gwiazd

Maps to the Stars
6,0 14 307
ocen
6,0 10 1 14307
6,7 26
ocen krytyków
Mapy gwiazd
powrót do forum filmu Mapy gwiazd

Polska premiera

ocenił(a) film na 5

Kiedy będzie film w polskich kinach?

SonneSRK

Jak odczeka swoją zwyczajową karencję dla krajów zacofanych...

eltoro10000

No nie powiedziałbym... Zapoznaj się z listą premier, po Polsce jest jeszcze dużo innych krajów z późniejszą datą premiery. A usa jest na samym końcu..

ocenił(a) film na 7
SonneSRK

Jakby się gdzieś pojawił to prosiłabym uprzejmie o info. My zacofani musimy sobie pomagać :).

creep_

Skontaktowałam się z Monolith- odpowiedzieli mi, że jeszcze nic nie wiadomo, kiedy będzie można obejrzeć w Polsce filmy, które były pokazywane w Cannes.
Mam nadzieję, że nagroda dla Najlepszej Aktorki tegorocznego festiwalu w Cannes dla Julianne Moore za rolę w MttS trochę przyspieszy polską premierę :)

ocenił(a) film na 7
hope_95

Dzięki za podzielenie się informacją ;]

ocenił(a) film na 8
hope_95

Jaki jest związek miedzy tą nagrodą a polską premierą?

kto

Ta nagroda chyba oznacza, że film (a w szczególności aktorka grająca jedną z głównych ról) jest dobry i podoba się. Wydaje mi się, że to jest zachęta do obejrzenia czy też kupienia filmu :)

ocenił(a) film na 8
hope_95

To jest oczywiste. Gdyby tak jeszcze nagradzane filmy miały przyspieszoną premierę w Polsce... Pewne jest, że nie wiem jak by się natężać, to i tak nie rozgryziemy polityki dystrybutorów.

SonneSRK

Wrzesień 2014: https://m.facebook.com/photo.php?fbid=10152437383641343&set=a.10150126162706343. 323350.166677086342&type=1&theater

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones