PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671888}

Mapy gwiazd

Maps to the Stars
6,0 14 295
ocen
6,0 10 1 14295
6,6 25
ocen krytyków
Mapy gwiazd
powrót do forum filmu Mapy gwiazd

Tylko jedno ale...

użytkownik usunięty

Scena podpalenia Christiny Weiss wyszła naprawdę marnie. Sztucznie, tanio i tandetnie. Można było to o wiele lepiej zrobić. To wyglądało tak jakby twórcy poszli po kosztach.

W pełni się zgadzam. Była w niemałym szoku widząc ową scenę- wyszła niesłychanie tandetnie i była po prostu niepotrzebna. Świetnie zagrały Julianne Moore i Mia Wasikowska- genialny duet i jak dla mnie nikt inny nie musiał prócz nich grać w filmie :-)

ocenił(a) film na 8

to wyglądało jak płonący sim :D

ocenił(a) film na 5
wiechuxpijak

Haha, dokładnie! ;)

Mnie się zdaje, że to nie było faktyczne zdarzenie tylko schizofreniczna wizja jak u innych bohaterów. Wtedy nienaturalność ognia jest jak najbardziej naturalna:) Ale pewien tego nie jestem.

ocenił(a) film na 9
tml1

Oczywiście, że właśnie tak było. Jak ktoś myśli, że wart grube miliony film, z gwiazdorską obsadą nie stać na płonącego kaskadera, to beka z niego.

użytkownik usunięty
Klonazepam

Tylko po co komu płonący kaskader jak mamy CGI? Przykro mi, ale film posiada jednego bubla w postaci kiepskiego CGI. Tu nie chodzi o schizofreniczną wizję, ale o to że ktoś źle zrobił ten efekt specjalny.

ocenił(a) film na 6
tml1

myślę, że jesteś bliżej prawdy...ten tandetny ogień to nie przypadek

ocenił(a) film na 5

tak, dokładnie :)

ocenił(a) film na 6

myślę, że to było CELOWE...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones