PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671888}

Mapy gwiazd

Maps to the Stars
6,0 14 295
ocen
6,0 10 1 14295
6,6 25
ocen krytyków
Mapy gwiazd
powrót do forum filmu Mapy gwiazd

Jak w temacie - nie oceniam bo nie oglądałem do końca a taką mam zasadę. Nie porwał mnie zupełnie, nie wciągnął, nie zainteresował więc wyłączyłem. Wolę poświęcić czas na coś innego.

skynet1234

To jest nas dwóch bo i ja tak samo dałam radę tylko 30 min. Potem to jeszcze trochę z grubsza przejechałam film i dalej nic ciekawego. W dodatku były sceny które mogli sobie darować.

skynet1234

To ja chyba wygrałam, bo obejrzałam 40 min. :) Artystyczne kino... :/

skynet1234

Identyko - 2 x30 minut, w dwóch podejściach. Niemożliwe do obejrzenia = gniot :)

ocenił(a) film na 7
skynet1234

przyznaję, że z początku mnie zawiódł, ale jednak cieszę się, że wytrzymałam do końca, bo właśnie dopiero druga połowa filmu oraz końcówka do mnie w jakikolwiek sposób trafiła. Stąd też jak dla mnie jest to dobre kino, nie wybitne, ale po prostu dobre.

ocenił(a) film na 8
skynet1234

Bardzo miło czytać, że są jeszcze ludzie którzy nie wystawiają ocen filmom , których nie oglądali (do końca). Pozdrawiam serdecznie.
Co do filmu, to widziałem cały i wydaje mi się, że jest jak najbardziej możliwy do obejrzenia w przeciwieństwie np do Hobbita, czy jakiegokolwiek kasowego gniota. Cronenberg chciał wg mnie opisać jak najwięcej rzeczy, które go denerwują w Hollywood i stąd kondensacja patologii na metr kwadratowy. Film bardzo ładnie zrobiony, świetnie zagrany (widać ewidentną frustrację aktorów zjawiskami, z którymi spotykają się na co dzień), no i bezkompromisowe podejście do tematu to chociażby trzy walory tego filmu.
Nie jest to ponadczasowe dzieło, ale na pewno jest to ciekawy obraz biorąc pod uwagę miałkość współczesnych amerykańskich filmów.
ps mówienie o niepotrzebnych scenach, gdy oglądało się 30 minut zakrawa na żartowanie z samej siebie :)

ocenił(a) film na 7
skynet1234

ja obejrzałam....gdyby nie flacha dobrego wina..... nie obejrzałabym...
nie wiem...chyba po prostu nie skumałam o co chodzi w tym filmie.
Ale trzeba przyznać że gra aktorska na wysokim poziomie.
Tylko to ratuje tę produkcje :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones