PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7547}

Maratończyk

Marathon Man
7,5 18 905
ocen
7,5 10 1 18905
7,2 19
ocen krytyków
Maratończyk
powrót do forum filmu Maratończyk

bialy domek

ocenił(a) film na 6

klimat klimat i jeszcze raz klimat, i w pewnym momencie na horyzoncie pojawia sie bialy domek do ktorego przyjezdza Hoffman z laska i nagle wszystko sie sypło :/ klimat ulecial, cala sytuacja w domku czyli 3na jednego Hoffmana kryjacego sie za wyzej wspomniana laska to wzorowanie sie na naszych rodzimych sensacjach... ehh do tego momentu mialem gotowa 10 no i musialem zejsc az na 6.. I faktycznie Dustin Hoffman zagral w tym filmie swietnie ale tylko ból zęba :/

ocenił(a) film na 6
LogiCo

Nie zgadzam się, że DH "zagrał świetnie tylko ból zęba", uważam, że cała rola była dobra. Natomiast moim zdaniem film jest miejscami niespójny, np. właśnie wspomniana przez Ciebie sytuacja w białym domku - Janeway powstrzymuje tych dwóch zbirów przed zastrzeleniem Babe, a potem sam do niego strzela (skruszona i w ostatniej chwili "nawrócona" Elsa też mnie nie przekonuje). Moim zdaniem to trochę bezsensu, podobnie jak i pobicie Else w parku. itp.

ocenił(a) film na 6
LogiCo

Zgadza sie pod koniec robi sie dosyć niedorzecznie, szczegolnie że wszystko mu wygadali sami od siebie by znalazł dentystę.

ocenił(a) film na 6
LogiCo

Mogę się tylko pod tym podpisać. Mam dokładnie takie same odczucia względem tego filmu. Ostatnie 30 minut to nieporozumienie. Szkoda.

LogiCo

cytuje z pamieci stanislawa lema: "DOPOKI NIE BYLO INTERNETU NIE WIEDZIALEM ZE NA SWIECIE JEST TYLU KRETYNOW".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones