PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100431}

Maraton Śmierci

Series 7: The Contenders
4,5 91
ocen
4,5 10 1 91
Maraton Śmierci
powrót do forum filmu Maraton Śmierci

Ej jak się skończyło ? Może mi ktoś opisać co wydarzyło się po tym jak Jeffrey obudził się w karetce po nieudanej próbie samobójstwa aż do końca. Byłbym wdzięczny.

użytkownik usunięty
Lecho1523

==========================SPOILER==========================


No to było tak... Żona odwróciła się od niego. Ta pielęgniarka przyszła do szpitala i chciała Jeffrey-a zabić, wstrzykując mu truciznę, lecz on na czas zareagował i zastrzelił ją. Wszystko usłyszała Dawn i przybiegła, bo też była w szpitalu, urodziła dziecko i jej zabrali. Wtedy Jeffrey powiedział, że chcę żyć i uciekł ze szpitala. Zgodzili się na spotkanie na stadionie i zrobić pojedynek, kto wygra. Jednak oni powiedzieli sobie, że się kochają i uciekli. Był pościg za nimi... Poszli do kina i wzięli zakładników. Przyjechał producent programu, bo Dawn powiedziała, żeby oddali jej dziecko. On powiedział, że jeśli chcę odzyskać dziecko to musi zabić Jeffa. On powiedział, żeby go szybko zastrzeliła, bo znów nie chcę żyć. Jednak Dawn zabija żona Jeffrey-a, a on sam strzelił sobie w głowę. Ta żona poszła do więzienia itp. I jeszcze była zapowiedź "kolejnej" serii i nowych 5 uczestników + gość specjalny... Jeffrey, który przeżył strzał w głowę. Mniej więcej to tak wygląda:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones