PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7549}
7,5 3 462
oceny
7,5 10 1 3462
7,0 5
ocen krytyków
Marcowe migdały
powrót do forum filmu Marcowe migdały

jak byłam mała, obejrzałam przypadkiem scenę kiedy Tomek znajduje martwego dziadka. pamiętam że zrobiło to na mnie ogromne wrażenie... dzisiaj niechcący zaczęłam oglądać ten film na tvp kultura, wciągnął mnie (zresztą dlatego że zobaczyłam Olafa - uwielbiam go), fajnie było przypomnieć sobie tamto uczucie z dzieciństwa :)
próba samobójcza Marcysia też została ciekawie ukazana, podobała mi się.

Eveline15

Ja uważam że Piotr Siwkiewicz (Marcyś) to jeden z najbardziej niedocenionych aktorów polskiego kina. Ledwo kilkanaście filmów na koncie.Szkoda.Ciekaw jestem co robił w latach 1994 - 2008. Jakaś dziwnie długa przerwa jesli chodzi o grę w filmach.

TintoBrass

Wcześniej, jeszcze przed filmem "Marcowe migdały" na TVP1 leciała "Sfora" z udziałem "Marcysia" - II odcinek

ocenił(a) film na 5
Eveline15

Dziś obejrzałam po raz pierwszy i zrobił na mnie - o dziwo - takie sobie wrażenie. Natomiast największe wrażenie zrobiła na mnie scena samobójstwa Marcysia i krew płynąca z oczu Oli. Dla tej sceny warto było zobaczyć cały film!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones