PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7549}
7,5 3 452
oceny
7,5 10 1 3452
7,0 5
ocen krytyków
Marcowe migdały
powrót do forum filmu Marcowe migdały

Warty obejrzenia

ocenił(a) film na 10

Niewiem czemu ale darze ten film ogromnym sentymentem choc to w zupelnosci nie moje czasy:), polecam wszystkim, ktorzy chca sie cofnac w przeszlosc nie tylko po to by przypomnec sobie niechlubny fragment histori naszego kraju

ocenił(a) film na 8
lena_28

podobnie ja. także ,,yesterday" wywołało podobne odczucia. klimat filmu znakomity. dodam do tego jeszcze trzeci film polski o młodzieży-innego reżysera- "nad rzeką której nie ma"

ocenił(a) film na 9
lena_28

Ja mam dokładnie to samo... Za każdym razem oglądam go niemal z zapartym tchem - jest w nim coś na prawdę poruszającego. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
lena_28

Piękny film - i ta muzyka, ta genialna solówka na elektryku... BTW, ma ktoś to ma mp3?

ocenił(a) film na 9
lena_28

Zgadzam się, że" Yesterday:, jest zachowany w podobnym klimacie. Filmy Piwowarskiego, doskonale ukazują aurę lat 60' , 70'. Fabułą , może i jest banalna ale chyba właśnie w tej prostocie tkwi urok filmu. Niezaprzeczalnym atrybutem tego kina jest muzyka : " biały krzyż" w wykonaniu grupy młodzieży, wprowadza nutkę nostalgii, " Ta nasza młodość " , jest chyba zwieńczeniem nadziei, pragnień każdego dorastającego osobnika:) dlatego pewnie, większość z nas tak chętnie wraca do tego filmu...i jeszcze raz ...i jeszcze raz

lena_28

No cóż, ja mogę się tylko przyłączyć do głosów wielbicieli "Marcowych migdałów" i "Yesterday" - jestem dokładnie z tamtego pokolenia. R. Piwowarski dokonuje rzeczy niemożliwej - "żywcem" przenosi mnie w lata młodości w małym mieście.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones