PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39574}

Mareczku, podaj mi pióro!

Marečku, podejte mi pero!
7,1 1 190
ocen
7,1 10 1 1190
Mareczku, podaj mi pióro
powrót do forum filmu Mareczku, podaj mi pióro!

Dupa blada

ocenił(a) film na 9

Nie bede chyba pierwszym na FW ktory skarci tworcow serii "Zlote lata filmu czeskiego" firmy MTJ Film. Ze sama seria sie ukazala w Polsce - kulowo (coolowo)! Wydana calkiem estetycznie, ceny filmow - raz drozej, raz taniej, ale do przyjecia - tez gitara. I tylko to jedno bolesnie sciskajace dupsko pytanie - co za palant zadecydowal ze nie mozna tych filmow obejrzec BEZ LEKTORA, tzn. tylko z oryginalna czeska sciezka dzwiekowa ???! (Obejrzalem 3 filmy z serii wiec moze nie powinienem uogolniac na cala serie, ale mam przeczucie ze tak jest z cala seria.) Dziwne to tym bardziej ze jednym z patronow serii jest Czeskie Centrum. Ktos sie kurna nie popisal. :(((((

ocenił(a) film na 9
Mr_Pomeron

Faktycznie, ja też nie obraziłbym się, żeby te płyty były zaopatrzone w opcję wyłączenia lektora, natomiast nie ma co narzekać, czy ujadać - wspaniale bowiem, że możemy w ogóle oglądać na DVD tak interesujące produkcje. Oczywiście kolekcja mogłaby być poszerzona np. o "Lemoniadowego Joe", czy "Pociągi pod specjalnym nadzorem", jednakże i tak jest wiele doskonałych pozycji.
Jeśli chodzi o film to wypowiem się w samym superlatywach - kapitalny humor z niesamowitymi kreacjami, bardzo dobrze zarysowane i zagrane postacie, świetny scenariusz.

ocenił(a) film na 8
Mr_Pomeron

Dokładnie to samo odczucie miałem, gdy dostałem w prezencie DVD z "Jak utopić doktora Mraczka?". Akurat znam trochę czeski i chciałem obejrzeć film w oryginale. A tu tytułowa dupa blada - jedyna opcja to wszystko psujący głos lektora. Kompromitacja zupełna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones