PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772096}

Maria Magdalena

Mary Magdalene
5,5 3 617
ocen
5,5 10 1 3617
Maria Magdalena
powrót do forum filmu Maria Magdalena

Oficjalne info:

Maria Magdalena będzie dystrybuowana tylko z polskim dubbingiem. UIP zrezygnował w przypadku tego filmu z dodatkowych kopii w wersji oryginalnej z polskimi napisami. Film zadebiutuje na ekranach polskich kin 6 kwietnia.

Filmweb nie zezwala na niecenzuralne słowa, także tyle ode mnie. W kinach się niestety nie pojawię :(

ocenił(a) film na 7
Pauleta

Fatalna wiadomość :(

ocenił(a) film na 7
Pauleta

Na stronie kina Kinoteka pojawiła się informacja, że film będzie pokazywany w dwóch wersjach: z napisami oraz dubbingiem.

ocenił(a) film na 6
fru84

Łał. Oby to tak na cały kraj :)

ocenił(a) film na 7
Pauleta

Niestety, tylko dubbing. Zapytałem na facebooku kina Kinoteka:

"Dzień dobry, czy film "Maria Magdalena" jest puszczany tylko z dubbingiem? Dziękuję."

"Kinoteka: Niestety tylko taką wersję przygotował dystrybutor na rynek polski. Pozdrawiam"

ocenił(a) film na 6
fru84

W moim Cinema City właśnie pokazały się pokazy w nowym repertuarze i również dubbing :( No to trzeba czekać na blurej.

Pauleta

Wczoraj widziałem w kinie zwiastun z napisami, więc mam nadzieję, że film też będzie w tej wersji.

Pauleta

zgroza.

ocenił(a) film na 4
Pauleta

No chyba jakiś kiepski żart, zresztą mam to gdzieś i tak obejrzę w oryginalnej wersji

Pauleta

A ja widzę, że w Zamościu puszczają wersję tylko z napisami

ocenił(a) film na 6
tm09k8

We wrocławskim DCF (kino studyjne) również. Nie wiem jak to możliwe, ale właśnie mi potwierdzili za pośrednictwem facebooka. Przekonam się za parę dni :)

ocenił(a) film na 6
Pauleta

Kłamali

Pauleta

Jestem pewna, że to jest marna polityczna zagrywka, żeby nikt na ten film nie szedł. Przecież to jest jakiś ŻART.

ocenił(a) film na 3
Pauleta

I masz rację! Trudno było oglądać do końca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones