PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116825}
5,8 1 460
ocen
5,8 10 1 1460
Marigold
powrót do forum filmu Marigold

Może zacznę od tego, że prawdę mówiąc nie chciałam wczoraj oglądać tego filmu.. Pomyślałam sobie tak, nie cierpię musicali, a Bollywood? To już wogóle... Ale jakoś tak wyszło, że zaczęłam oglądać (czekałam na "Patch Adams" bo leciał później), i? No wstyd się przyznać, że ta przesłodzona, przebajeczna, kompletnie nie życiowa historia, wciągnęła mnie bez końca ;) I muzyczka fajna, a "The Meaning Of Love" to poezja :) Gdzieś tam na kompletnym dnie, gdzie nie dociera już chyba światło życia codziennego, ten film poruszył najczulsze struny i skłonił do refleksji i marzeń na temat prawdziwej miłości, niepowtarzalnej więzi jaka jest w stanie połączyć dwójkę ludzi i prowadzić ich przez życie jedną jedyną drogą, ich wspólną :) Coś pięknego, nawet jeśli nie jest mi dane w życiu przeżyć takiej miłości, to cieszę się że mogę chociaż w nią wierzyć i o niej marzyć.

LightOfHope

Skoro ten gniot Ci się spodobał, polecam Bollywoodzkie produkcje.
Salaam Namaste jest całkiem fajne i nie bardzo bollywoodzkie, a o miłości ;)

ocenił(a) film na 4
mi_ha

Taa, Salaam Namaste jest super.
Ja bym poleciła Ci jeszcze: Fanaa i Gdyby jutra nie było.
Są to świetne filmy, również z wątkiem miłosnym, które napewno warto obejrzeć.

Smoothi

To ja bym poleciła: DON, Chak De! India, Dostana... :P
A jeśli chodzi o "Marigold"-hmmm, filmik przyjemny, chociaż momentami strasznie zanudzał. I nie wiem dlaczego wycięto niektóre sceny z filmu. Chyba, że TVP nie chciało puścić całego :P Ta blond aktorka nawet ślicznie wyglądała w sari, ale SALMAN KHAN! Co on robił w ty filmie? I jeszcze w roli choreografa! Mogli wziąć Hrithika, Shahrukha albo Arjuna, przynajmniej przystojniejsi i potrafią tańczyć... W tym filmie podobał mi się tylko jego angielski. Piosenki do najlepszych nie należą, ale miłe dla ucha, szczególnie ta przedostatnia w j. angielskim...
Stwierdzam, iż "Duma i uprzedzenie" jest lepszym filmem niż "Marigold".

ocenił(a) film na 7
mi_ha

to nie było przecież aż takie Bollywoodzkie..
jak na komedie romantyczną to takie sobie - 5/10

ocenił(a) film na 1
LightOfHope

Szanuję Wasze zdanie, ale jak ten gniot może się komukolwiek podobać? Nie dość że nudny jak flaki z olejem, to jeszcze muzyka fatalna. Ten film jako pierwszy otrzymał ode mnie ocenę 1/10. Pozdrawiam fanów filmu. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones