PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116825}
5,8 1 459
ocen
5,8 10 1 1459
Marigold
powrót do forum filmu Marigold

jak w temacie, szukam podobnego filmu, nakręconego prawdopodobnie w latach '90; młoda amerykanka - blondynka wyjeżdża do Indii razem z wycieczką, na miejscu odłącza się od reszty grupy, poznaje chłopaka - Hindusa i
oboje wplątują się w kłopoty z lokalną mafią. film oglądałam bardzo dawno temu, mogłam coś pokręcić, jeśli chodzi o fabułę, albo rok nakręcenia...więcej niestety nie pamiętam, bardzo mi zależy, żeby odnaleźć ten film, gdyby
komuś coś świtało, wpisujcie:)

lightindark

tez szukam podobnego filmu, milosc miedzy białą a hindusem

lightindark

hey film o ktorym piszesz to Rang De Basanti ..po polsku Kolor Szafranu..:)

jolamasri

dzięki za odp., ale to niestety nie ten film..."mój" był krecony na 100% w latach '90, bo oglądałam go będąc małolatą... a ten jest z 2006...a już sie ucieszyłam, że to ten :)

lightindark

a pamietasz mniej wiecej jaka byla historia tego filmu? bo ja znam prawie wszytskie filmy bollywoodu mieszkalam w indiach przez 10 lat i nic innego nie przychodzi mi do glowy..moze to tez nie byla produkcja hinduska ale takie filmy tez znam..:)

jolamasri

opiszę wszystko, co pamietam: młoda amerykanka, blondynka, najprawdopodobniej licealistka albo studentka przyjeżdza do Indii ze szkolną wycieczką, podczas przechadzki odłącza sie od wycieczki, jej kolezanka ją kryje przed nauczycielką, poznaje młodego chłopaka Hindusa, zakochują sie w sobie, i z jakiś względów potem ścigają ich bandyci czy też mafia... chyba coś przeskrobali albo ten chłopak coś zwędził... niestety pamiętam tylko migawki z tego filmu, więc nieco chaotycznie go opisuję :) oglądałam ten film mniej więcej w latach 90 - 97 więc równie dobrze mógł być nakręcony wcześniej, tzn lata '80, ale stroje mieli współczesne...dzięki bardzo za zainteresowanie :) dręczy mnie to już dobrych kilkanaście lat :) rodzice niestety nie pamietają tego filmu, mimo, iż sami nagrali go na vhs (nagrania już nie posiadam, przejrzałam wszystkie kasety)

jolamasri

dodam jeszcze że film był z gatunku przygodowego lub lekkiej sensacji... a produkcja mogła być usa...

jolamasri

Witam moje pytanie co prawda nie będzie dotyczyło tego filmu ale ze względu na twoją wypowiedź zaciekawiłaś mnie bo Ja również od dawna szukam pewnego filmu. Kiedyś widziałam niestety tylko jego zapowiedź na youtube i zapomniałam tytułu. Jedyne co pamiętam to był to film o dziewczynie w okularach troszkę przy sobie , która organizowała ślub ale nie miała jeszcze męża. Więc próbowała go poderwać i nie wiedziała jak mu powiedzieć . A spotkali się oni na zjeździe absolwentów czy coś takiego . Pamiętam, że tańczyła w czerwonej sukience kiedy on wszedł na salę . Była tam jeszcze jakaś scena z windą. Niestety więcej nie pamiętam. Jakbyś coś kojarzyła to było by naprawdę miło bo od dawna mnie to gnębi i zawsze mimochodem próbuje go znaleźć ale nic z tego . Pamiętam jeszcze aktor był przystojny zawsze w garniturze , w krótkich włosach. A i była tam jeszcze jedna taka scena kiedy on przychodzi do niej i rozmawiają na zewnątrz ona w warkoczu, okularach i ubrana była w dżinsy i było to wieczorem . Wiem , że takie informacje to prawie żadne informacje ale niestety tylko tyle pamiętam .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones