PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698972}
7,5 9 877
ocen
7,5 10 1 9877
7,2 4
oceny krytyków
Marnie. Przyjaciółka ze snów
powrót do forum filmu Marnie. Przyjaciółka ze snów

7/10

ocenił(a) film na 7

Daję siódemkę ze względu na końcówkę... całościowo piękna historia... naprawdę piękna i nie banalna... niestety pierwsza godzina bajki troszkę zbyt smętna... czegoś w niej brakuje... mnie po prostu nużyła i odpływałem gdzieś myślami... Marnie jest propozycją ciekawą i na pewno warto się z nią zapoznać.

reptile2006

A mnie końcówka bardzo się spodobała :) nie spodziewałam się czegoś takiego.

Z zainteresowaniem oglądałam od początku, bo i ciekawiło mnie wnętrze domów japońskich, wraz z całą architekturą, i zastanawiało mnie czy przypadkiem Marnie nie jest tylko wytworem wyobraźni Anny z powodu osamotnienia, szczególnie gdy była pokazana jako mała dziewczynka niosąca lalkę wyglądającą jak Marnie i że nie wdrażała się kim ona jest.

ocenił(a) film na 7
reptile2006

Racja :) Pierwsza część mało dynamiczna i człowiek od razu zna rozwiązanie,bo włącza się z nudy tryb: myśl! :P
Nienawidzę, gdy się włącza przy bajkach. :P
Japońskie bajki mają w sobie wiele prostego uroku. Szacunku dla prostych spraw życia. Coś co zatraciło kino polskie, bo też miało.

ocenił(a) film na 9
reptile2006

A mnie od samego początku trzymało wyjątkowo w napięciu, a to można liczyć u mnie na pałacach. Często z początku w filmie siedze w telefonie czy odpływam jak to piszesz myślami a tym razem było inaczej. Końcowa wyciskacz łez

ocenił(a) film na 7
reptile2006

W punkt moje spostrzeżenia, na ostatnie 30 minut przysiadłem i nie mogłem się oderwać, a wcześniej to tak myśli odpływały, a oko uciekało gdzieś indziej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones