PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=528324}
6,4 12 324
oceny
6,4 10 1 12324
7,2 12
ocen krytyków
Martha Marcy May Marlene
powrót do forum filmu Martha Marcy May Marlene

Bardzo dobry film.

ocenił(a) film na 8

Film bardzo mi się podobał, świetnie zrobiony, sekwencje czasowe bardzo dobrze się przeplatają- ułatwia to zrozumienie teraźniejszej sytuacji dziewczyny. Ukazana jest niszcząca siła sekty i manipulacja ludzką psychiką. Polecam dla fanów gatunku psychologicznego.

ocenił(a) film na 8
oska888

Zgadzam się, naprawdę bardzo dobry film, byłam zdziwiona niską oceną ogólną, zasługuje na dużo wyższą. I jestem bardzo pozytywnie zaskoczoną młodszą Olsen, nie miałam pojęcia jak się nazywa ta aktorka, a moim zdaniem świetnie uniosła swoją rolę - brawo!

kslawka

Olsen była świetna. Można na nią patrzeć godzinami i świetnie gra emocje twarzą...czegoś w tym stylu próbuje Kristen Steward, tyle że jej to nie wychodzi.
Ogólnie film bardzo mi się podobał, świetnie pokazuje mechanizmy sekty i jak ciężko się z niej wydostać. Wciągnął mnie na maksa.

ocenił(a) film na 8
oska888

Zgadzam się. Film bardzo wciągający, gra aktorska znakomita! Ja również nie wiedziałam, że to młodsza siostra bliźniaczek. Pozytywne zaskoczenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones