PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876952}

Martwe zło: Przebudzenie

Evil Dead Rise
5,9 21 296
ocen
5,9 10 1 21296
6,6 22
oceny krytyków
Martwe zło: Przebudzenie
powrót do forum filmu Martwe zło: Przebudzenie

Czegoś mi brakowało. Niby fajne gore, efekty, charakteryzacja, ale ciągła akcja tocząca się w jednym mieszkaniu mnie zmęczyła.
W ogóle skąd nagle ta księga wzięła się w jakimś skarbcu pod wieżowcem?

filmowiec_5

bo to reboot?

ocenił(a) film na 8
filmowiec_5

Jak napisałem w swoim wątku, dla mnie ciągła akcja była ciekawą odmianą przy standardach współczesnych horrorów - niestety wiele jest zwyczajnie rozwleczonych i koncentruje się na budowaniu klimatu, by dopiero w ostatnich 15 minutach pokazać o co właściwie chodziło, albo idzie klasycznym schematem "scena straszak" i "scena spokojniejsza, pogłębiająca fabułę". I akurat mi motyw tego zaszczucia i faktu, że z demonem konfrontowali się tak zwyczajni ludzie (dopiero na koniec siostra przykozaczyła) też był lepszy, niż gdyby bohaterami znowu zrobić nastolatków czy badassów w stylu Asha.

ocenił(a) film na 7
Adalwolf

Bo ta siostra ma być nowym "Ashem"

ocenił(a) film na 7
filmowiec_5

To jedna z trzech kopii Necronomiconu, była o tym mowa w Armii ciemności

ocenił(a) film na 6
deschain1993

W samym filmie też było to wspomniane - na nagraniach winylowych.

deschain1993

Czytałem o tym i więcej to ma dziur niż jakiegokolwiek sensu.
-Okładka i strony wyglądają jak z 2013.
-"Deaditesy" czy tam demony mają charakteryzację też z 2013.
- Ksiądz mówi że księga nosi nazwę Naturom Demonto tak samo jak w 2013.
- 1 Księga w Army of Darkness gryzła bo miała szczękę na okładce, 2 wchłaniała jak czarna dziura gdy się ją otworzyło, i nic z tego nie było w tym filmie.

boris_imranov

3 księga była zamykana na pazury które otworzyły się kiedy spadła na okładkę krew chłopaka... Uwielbiam krytyków którzy film oglądali jednym okiem...

boris_imranov

3 księga była zamykana na pazury, które otworzyły się, kiedy spadła na okładkę krew chłopaka. Uwielbiam krytyków którzy film oglądają jednym okiem...

ocenił(a) film na 5
filmowiec_5

I skad milenials mial LP?

DamianW_86

amen :)

DamianW_86

co to jest lp? skrot z dupy nic nie mowiacy

ocenił(a) film na 5
Buli_87

tak sie kiedys mowilo , odtwarza lp , czyli plyt "long play" nie na mnie sie wyzywaj , to nie ja wymislilem.

filmowiec_5

Tak samo uważam. Mnie tez to zmęczyło. Ogólnie cały film mocno średni. Tyle dobrego, że obrzydliwy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones