PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30709}

Martwe zło

The Evil Dead
6,7 39 324
oceny
6,7 10 1 39324
6,6 23
oceny krytyków
Martwe zło
powrót do forum filmu Martwe zło

Dlatego najlepsza część bo jest ona po prostu bardzo klimatyczna i bardziej kolorowa pod względem atmosfery niż Evil Dead II i uważam ją za klasyk i muzyka nawet wpasowująca sie w klimat i atmosferę która jest taka że nie wiesz co się zaraz stać. Powiem też że mi to tam wisi czy Ash w 2 części był odważniejszy, fabuła jest ciekawa ale prosta. Co tu jeszcze powiedzieć, w tym filmie czuć ten klimat lat 70 i jest on wprost genialny mimo swojego małego budżetu i wtedy słabszych efektów specjalnych które mogą maniaków teraźniejszych horrorów nie zadowolić ale ci co lubią horrory z lat 80 napewno im się to spodoba ale jest też kilka błędów podczas scen mianowicie widać 2 reflektory z lewej i prawej strony na dachu chatki ale mi jakoś to nie przeszkadzało i też księga umarłych w tym filmie spodobała mi się z powodu innego wyglądu i jakby była ona bardziej starsza czy coś w tym stylu i daje temu filmowi 9,2 na 10 mimo swoich błędów ale no cóż ten film kręcili jeszcze studenci z collegu to nie ma się co czepiać a teraz plusy - Ciekawa Fabuła, dobra gra aktorska, genialny klimat, wspaniała muzyka. A minusy - Prosta Fabuła i błedy popełnione w scenach lub niedopracowania

ocenił(a) film na 8
sk354

Ten tytuł odmienił życie Quentina Tarantino i jak sam przyznał, dość mocno wpłynął on na jego twórczość..

ocenił(a) film na 9

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones