PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30709}

Martwe zło

The Evil Dead
6,7 39 324
oceny
6,7 10 1 39324
6,6 23
oceny krytyków
Martwe zło
powrót do forum filmu Martwe zło

heszke w meszke

ocenił(a) film na 6

Film nie nadaje się na horror.Aktorzy powinni się przejąć całą sytuacją a po ich zachowaniu nie można było stwierdzić czy się śmieją czy płaczą.Dziewczyna która została zamknięta w piwnicy miała twarz jakby przez kilka lat ćpała mefedron a oni tak po prostu poszli spać.Dla mnie na horror się to nie nadaję i tu już nie ma znaczenia ,że film jest starej daty. Pozdrawiam tych co dają wysokie noty.

ocenił(a) film na 7
LWC

Chyba po prostu to nie film dla ciebie, w tym filmie wlasnie najlepsze sa te absurdy, sceny gore i ta cala kiczowatosc, a wlasnie jak na tamte lata to naprawde dobry film.

ocenił(a) film na 9
LWC

Nie wierze w zombi, duchy, bogów itd.... więc jak mi ktoś na imprezie powie, że nie mam iść do domu przez las, bo mnie drzewo zgwałci... to też się nie przejmę -,-. Spać poszła jedna osoba była ranna, miała bodajże rozerwane ścięgno Achillesa. Spróbuj wysiedzieć z taką raną, prawdopodobnie leciała na ostrych dragach, żeby nie czuć bólu. Przynajmniej nie ma Zombi Gejów i Wampirów lezb (nie jestem homofobem, po prostu wampir sączy krew a zombi zjada ciała. Nie umawiają się na randki, jak to jest w współczesnych filmach).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones