PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=851629}

Marvels

The Marvels
4,7 16 054
oceny
4,7 10 1 16054
4,2 14
ocen krytyków
Marvels
powrót do forum filmu Marvels

Reżyserka, która raptem zrobiła jeden pełnometrażowy film do bólu lewacki i rasistowski oraz wojująca feminazistka (Brie). Pewnie będzie ciągle wałkowany wątek o tym jacy źli są mężczyźni (najpewniej biali i heteroseksualni).

BruceD

Nie dość, że bracia Russo skutecznie osłabiali rolę najpotężniej postaci Marvela, Kapitan Marvel, w pokonaniu Thanosa, na rzecz rozbuchanego ego Roberta Downeya Jr. vel Iron Mana, to jeszcze teraz odbiera jej się moce i dzieli na trzy.
Co to za pomysł?
Masakra.

ocenił(a) film na 1
AutorAutor

Bzdury. Czyli nic nowego od użytkownika autorautor. Gdyby wykorzystali w pełni potencjał marvel nie byłoby sensu robienia najlepszych jak dotąd filmów ze stajni Marvela czyli Endgame i IW.

Niepoprawny404

Czy ty w ogóle czytałaś ten komiks - "Rękawica nieskończoności"?!
A "Wojna nieskończoności"?
Ron Lim?
Jim Starlin?
Coś ci to mówi, czy tylko klepiesz bezmyślnie w te klawisze?

ocenił(a) film na 1
AutorAutor

Mam cała trylogie na półce. Leżą obok niespełna 1100 kolekcji komiksów (zeszyty,ziny,cgc,omniaki,absoluty,integrale). Przestań się ośmieszać zarówno pod względem tematów politycznych jak i w dziedzinie sztuki (nie tylko filmowej).

Niepoprawny404

W takim razie zastanawiam się, czy umiesz czytać...

AutorAutor

ja trochę odgrzebię wątek, ale zapytam z ciekawości, bo nie czytałam komiksów. Czy w komiksach było takie samo zakończenie, bo dla mnie było totalnie z tyłka wzięte? Wprowadzili Kapitan Marvel, która miała być najpotężniejsza ze wszystkich superbohaterów, a jak przyszło co do czego to była "elo mordy, radźcie sobie sami, ja mam ważniejsze sprawy na głowie". Stark mógł tylko udźwignąć rękawicę bo taki z niego geniusz? a co z Bannerem (no dobra, Hulk mógł sprawić, że to nie byłby najlepszy wybór), siostrą Czarnej Pantery czy z Doktorem Strange? Dodatkowo mieli boga na pokładzie, może Thor nie był zbyt bystry, ale jednak bóg.

ocenił(a) film na 5
kukaracza

Komiksy w ogóle nie mają z filmami wiele wspólnego. To, co je łączy, to parę podobnych wątków i tytuł, ale reszta to zupełnie inna bajka. W komiksach zresztą jedną z najważniejszych postaci był Warlock, bez którego większości wydarzeń nie miałaby miejsca, Spider-Man Ziemi nawet nie opuścił (gdzie herosi walczyli ze swoimi złymi kopiami) itp. Zresztą filmy nie czerpią tylko z trylogii o kamieniach z lat 90., ale bardziej współczesnych, jak "Nieskończoność". Temat rzeka, ale w skrócie: niewiele filmy i komiksy mają ze sobą fabularnie wspólnego.

BruceD

Premiery jeszcze nie było a ty już wylewasz żale .

ocenił(a) film na 1
KuroganeYaiba

Nie można? Jest to gdzieś zabronione? Myślałem, że od tego są fora. Żeby wyrażać swoje myśli.

BruceD

nie o to chodzi że jest to gdzieś zabronione .Jaki jest sens wylewać żale po zobaczeniu zwiastunów ??? twoje obawy skutkują tym że świat marvela cie nudzi ....

ocenił(a) film na 1
KuroganeYaiba

MCU po Endgame zalicza ciągły spadek. Disney postawił na ilość i kontrolę reżyserów, a nie na jakość i teraz im się to mści. Celowo wybierają nieznanych reżyserów lub z małym dorobkiem, bo nimi można bez problemu sterować. I jeszcze ta nachalna poprawność polityczna, czego kulminacją jest nowa bohaterka z Sekretnej Inwazji. Co ciekawe, scenarzyści od SI podobno mieli zakaz czytania komiksów o tym evencie. Biorąc pod uwagę te wszystkie czynniki, ja sobie za MCU podziękowałem.

BruceD

''MCU po Endgame zalicza ciągły spadek '' z powodu śmierci Iron Mana . ''Disney postawił na ilość i kontrolę reżyserów, a nie na jakość i teraz im się to mści. Celowo wybierają nieznanych reżyserów lub z małym dorobkiem, bo nimi można bez problemu sterować. I jeszcze ta nachalna poprawność polityczna, czego kulminacją jest nowa bohaterka z Sekretnej Inwazji. Co ciekawe, scenarzyści od SI podobno mieli zakaz czytania komiksów o tym evencie. Biorąc pod uwagę te wszystkie czynniki, ja sobie za MCU podziękowałem.'' To już twoja decyzja .

ocenił(a) film na 1
KuroganeYaiba

I sporej większości fanów. Tylko garstce podoba się to co jest. Wybacz, ale jesteś w mniejszości.

BruceD

delikatnie ujmując nie interesuje, mnie jakie jest grono zmęczonych światem MCU .

ocenił(a) film na 1
KuroganeYaiba

A powinno. Bo to większość decyduje i mniejszości. Jak się większości nie podoba, to oczywiste jest to, że coś zmienią. Nie bez powodu Feige zaczął mówić o miękkim resecie.

ocenił(a) film na 1
BruceD

Decyduje o mniejszości*

BruceD

nie ma tak że jest decyzją o mniejszości

BruceD

to już jest sprawa tych osób co jest zmęczonych MCU takich osobników, osobiście ani jednej nie spotkałem . Jeszcze sie nie nauczyłeś że w internecie nie każde z informacji są prawdziwe ????

ocenił(a) film na 1
KuroganeYaiba

To, że ty nikogo nie spotkałeś nie znaczy, że tak jest na całym świecie. Czyli wszystkie oficjalne dane dotyczące recenzji i oceń są nieprawdziwe. I że ich produkcje cieszą się coraz mniejszym zainteresowaniem? Czyli rozumiem, że to jest jakiś ogólnoświatowy spisek? Dla korporacji takich jak Disney liczą się zyski i wysoką oglądalność. Jak nie ma chociażby jednej z tych rzeczy, to nie będą się patrzyli na mniejszość, której się ich produkcje podobają. Po prostu się za bardzo przeliczyli i teraz zmieniają kierunek.

BruceD

''To, że ty nikogo nie spotkałeś nie znaczy, że tak jest na całym świecie. '' ty spotkałeś osobiście osoby zmęczonych marvelem ???? ''Czyli wszystkie oficjalne dane dotyczące recenzji i oceń są nieprawdziwe. ''dobrze ogarniasz . ''Czyli rozumiem, że to jest jakiś ogólnoświatowy spisek?'' można tak ująć . ''Jak nie ma chociażby jednej z tych rzeczy, to nie będą się patrzyli na mniejszość, której się ich produkcje podobają. Po prostu się za bardzo przeliczyli i teraz zmieniają kierunek. '' e tam nie przeginaj

ocenił(a) film na 1
KuroganeYaiba

Czyli rozumiem, że znasz wszystkich fanów MCU na całym świecie, których są miliony i wszyscy bez wyjątku są zadowoleni, a wszelkie negatywne komentarze, nawet od samych twórców, to spisek? Nie wiem czy jesteś trollem czy jesteś aż tak głupi.

BruceD

ja przeciwieństwie do ciebie wiem że nie każde z informacji w internecie ,są prawdziwe o recenzjach filmów marvela . Chcesz to sobie ufaj we wszelkie recenzje o filmach marvela ,wedle których MCU traci na popularności twoja decyzja . Odnośnie twego pytania . Bywałem w kinie na seansach filmów marvela mase razy typu Czarna Pantera 1 i Czarna Pantera 2 i po widowni nie było widać zmęczenia i rozgoryczenia tego typu produkcjami ,więc ty bajki opowiadasz .

ocenił(a) film na 1
KuroganeYaiba

Czyli rozumiem, że chodziłeś po sali kinowej i przyglądałeś się każdemu widzowi? Sam Feige przyznał, że zrobili błąd robiąc tyle produkcji i teraz to zmieniają i planują albo w przyszłym roku lub za 2 lata reset uniwersum. To ty bajki opowiadasz wymyślając jakieś niestworzone rzeczy.

BruceD

niby skąd możesz wiedzieć że ja bajki opowiadam ??? ''Sam Feige przyznał, że zrobili błąd robiąc tyle produkcji i teraz to zmieniają i planują albo w przyszłym roku lub za 2 lata reset uniwersum. '' ufaj sobie do woli informacje z netu ,ale kiepsko na tym wychodzisz . ''Czyli rozumiem, że chodziłeś po sali kinowej i przyglądałeś się każdemu widzowi? '' nie musiałem tego robić ,pod czas seansu czarna pantera 1 i czarna pantera 2 widownia była zachwycona zamiast rozgoryczona .

ocenił(a) film na 1
KuroganeYaiba

Skąd wiesz,że była zachwycona? Poza tym już widziałem identyczną narrację na gram.pl. Koleś pisał dokładnie to samo, że nie zna nikogo kto byłby zmęczony filmami o superbohaterach, i że ludzie w kinach byli zachwyceni. Może podasz jakąś metodę, którą to sprawdziłeś? Ja wolę ufać opiniom setek tysięcy ludzi w internecie niż wierzyć w takie debilizmy trolli lub fanboyi twojego pokroju. Płacą ci za takie żałosne próby bronienia?

BruceD

''Skąd wiesz,że była zachwycona? '' na nic nie narzekali po seansach z czarna pantera 1 i czarna pantera 2 a były pełne sale . ''Koleś pisał dokładnie to samo, że nie zna nikogo kto byłby zmęczony filmami o superbohaterach, i że ludzie w kinach byli zachwyceni. Droga wolna rób co chcesz . ''Może podasz jakąś metodę, którą to sprawdziłeś? '' jakiej ty metody oczekujesz ???

''Ja wolę ufać opiniom setek tysięcy ludzi w internecie niż wierzyć w takie debilizmy trolli lub fanboyi twojego pokroju '' najpierw musiałbyś z gronem zmęczonych marvelem osobiście spotkać,a nie ufać jakiś tam opiniom z netu . ''Płacą ci za takie żałosne próby bronienia? '' a tobie płacą za zmęczeniem marevellem ?

ocenił(a) film na 1
KuroganeYaiba

Rozumiem, że wszyscy na sali mieli się tobie zwierzać z tego czy im się film podobał? Rozumiem, że wyniki z box office też są spiskiem, że mają coraz gorsze wyniki, a filmy niebohaterskie mają się coraz lepiej? Muszę przyznać, że to jest jest najlepszy spisek w historii. Słabe recenzje i coraz słabsze wyniki finansowe oraz oglądalność. Normalnie cały świat się uwziął na filmy bohaterskie.

BruceD

''Rozumiem, że wszyscy na sali mieli się tobie zwierzać z tego czy im się film podobał?'' musiałbyś u mnie na sali kinowej być obecny by sie przekonać że widownia ,nie jest wcale zmęczona filmami marvela wtedy byś zrozumiał . ''Rozumiem, że wyniki z box office też są spiskiem, że mają coraz gorsze wyniki, a filmy niebohaterskie mają się coraz lepiej? '' Wyniku na box office to jedno ale z drugiej strony światu są potrzebne filmy super bohaterskie . ''Słabe recenzje i coraz słabsze wyniki finansowe oraz oglądalność. Normalnie cały świat się uwziął na filmy bohaterskie.'' z czasem pewnie zrozumiesz że nie należy wierzyć w recenzje o danych filmach ...

ocenił(a) film na 1
KuroganeYaiba

Napisz proszę coś innego niż to, że nie można wierzyć w nic co jest w internecie. Tym samym tobie też nie można wierzyć. Światu nie są potrzebne takie filmy. One się już przejadły. I napisz mi skąd wiesz, że widownia mi była zmęczona. Podczas seansu chodziłeś do każdego i się pytałeś?

BruceD

''I napisz mi skąd wiesz, że widownia mi była zmęczona. '' raczej chyba chciałeś napisać skąd wiesz, że widownia nie była zmęczona ?? ''światu nie są potrzebne takie filmy. One się już przejadły. '' zależy wszystko gdzie sie mieszka jeśli na odludziu to nie ,dziwne że filmy marvela tracą na popularności wystarczy mieszkać w dużych miastach i sie można zobaczyć mase fanów marvela . ''Podczas seansu chodziłeś do każdego i się pytałeś? '' jeśliby fw nie robiło ograniczeń z wysyłaniem ,linków które można wysyłać a które nie pokazałbym dowód .

ocenił(a) film na 1
KuroganeYaiba

Z chęcią zobaczę twojego linka, bo jakoś nie zauważyłem problemów z ich dodawaniem.
https://www.cbr.com/mcu-secret-wars-reboot/

BruceD

marnie u mnie z angielskim więc po polsku daj info

ocenił(a) film na 1
KuroganeYaiba

To już nie moja wina. Ja chcę od ciebie info na potwierdzenie twoich "teorii".

BruceD

Czarna Pantera 1 Czarna Pantera 2 są na Disney plus do oglądania ,jeśliby ludzie  tymi filmami byliby zmęczeni ,to by Disney plus nie dałby je do oglądania .

ocenił(a) film na 1
KuroganeYaiba

Ty jesteś jebnięty? To jest niby ten twój dowód? MCU to jest flagowa seria Disneya i wszystkie produkcje muszą być na ich platformie.

ocenił(a) film na 10
KuroganeYaiba

osmieszyles brusa, ha ha, pozamiatales

ocenił(a) film na 1
ciosina10

W którym momencie? Bo mi się wydaje, że ów osobnik sam się ośmiesza każdym swoim postem I ty także mu wtórując.

ocenił(a) film na 10
BruceD

zostales zaorany, plus ignor bo brak czau na gadki o niczym. Ktos mi zarzucił, że w powyższym dałem kilka zdań o NICZYM. Czytam w GUS-ie. Nie o niczym. O Brusie. Ha ha, zaorał totalnie!

ocenił(a) film na 1
ciosina10

Nie wiem co bierzesz, ale przestań lub zmniejsz dawki co najmniej o połowę. Ten twój komentarz jest o niczym. Wiesz czym w ogóle jest GUS? Poza tym, jak idiota, który pisze, że złe wyniki finansowe i słabe recenzje to jest ogólnoświatowy spisek; zagraniczne teksty w językach, których nie rozumie uznaje za nieprawdziwe i swoje wyimaginowane wnioski opiera na podstawie obserwacji kilku osób siedzących przed nim w kinie, może być brany na poważnie? Widzę, że trafił swój na swego. Niech zgadnę. obydwaj jesteście parą?

ocenił(a) film na 10
BruceD

osmieszyles sie kompleksami i zazdroscia wobec krytykow-recenzentów. Przy okazji nic nie zrozumiales nawet z tego. Wydaje ci rozkaz pisania w eter, bo sam wole pisac z kims kto sensownie zlozy zdanie w nawiazaniu. Zatem wykonac rozkaz, bo do zablokowaych idziesz i ze ma juz nie porozmawiasz ha ha ha ha ha ha (pelna kontrola).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
BruceD

zglaszam wyzywanie redakcji, nie radzisz sobie z frustracją. Wspolczuje ci

KuroganeYaiba

Strasznie mnie ciekawi skąd masz takie informacje. Bo wygląda na to, że wiesz lepiej niż włodarze Disneya.

Karanthir666

wystarczy nie ufać całkowicie informacjom z internatu ,a obserwować otoczenie w których jest na seansach w kinie .

KuroganeYaiba

Czyli chcesz powiedzieć, że w sali z wyłączonymi światłami oglądałeś tyły głów widzów zamiast filmu?

Karanthir666

jak siedzieli blisko mnie tacy widzowie to tak , ale nie na każdym z seansów tak było .

KuroganeYaiba

Aha. Czyli swoje obserwacje opierasz na grupie kilku osób? Weź drogie dziecko już się nie ośmieszaj.

Karanthir666

kolesiu nazywanie mnie dzieckiem nie ten adres ,za mych czasów komputery wchodziły na rynek . Nie chodzi o obserwacji kilku osób ,ciekawe jakiego dowodu chcesz na znak że nie ma ośmieszania sie .

KuroganeYaiba

Żaden dorosły nie pisze takich głupot i nie neguje oficjalnych informacji tylko dlatego, że są one odmienne.

Karanthir666

Jeślibyśmy sie spotkali w realu inaczej byś mówił .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones