PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37132}
7,5 9 273
oceny
7,5 10 1 9273
7,6 11
ocen krytyków
Mary Poppins
powrót do forum filmu Mary Poppins

Czy tylko mi w tym filmiie brakuje Gena Kelly'ego w roli Berta? Uważam, że van Dyke
poradził sobie bardzo dobrze, szczególnie w scenie na dachach z kominiarzami, ale cóż...
Gene byłby idealny w duecie z Julie Andrews, zwłaszcza w początkowych wcieleniach
Berta. Jego talent wokalny, taneczny i aktorski są niezastąpione, straszna szkoda, że nigdy
nie spotkał się na planie z Andrews, którą też uwielbiam. Moja ukochana dwójka
musicalowego Hollywood, tego starego dobrego Hollywood lat 60tych.

ocenił(a) film na 7
3razyJOT

Podzielam Twoją opinię. :)

ocenił(a) film na 10
3razyJOT

Kelly był za stary do tej roli. Bert to mniej więcej rówieśnik Mary, natomiast Gene byłby w wieku jej ojca. Ja chciałbym, aby razem z Andrews zagrał w jakimś filmie Cagney, to był dopiero dynamit musicalowy.

ocenił(a) film na 7
Rudolfo

Gene wypadłby na pewno świetnie w tej roli, ale tylko gdyby film powstał jakieś 15 lat wcześniej. Cagney i Andrews w duecie faktycznie mogliby zrobić coś super.

ocenił(a) film na 7
Rudolfo

Za stary? Naprawdę? Zobacz sobie, jak Kelly wyglądał w wieku 55, a nawet 60 lat (są dostępne na YT fragmenty telewizyjnych shows, w których gościnnie wystąpił). Nie tylko jak wyglądał, ale w jakiej był formie! Wygląd i kondycja: kilkanaście lat mniej niż jego metryka na to wskazywała. I nadal przystojny, że trudno oderwać od niego oczu.

ocenił(a) film na 7
budapest

Oczywiście: oczy, a nie oczu. Nadal nie można edytować komentarzy... i chyba nigdy to nie będzie możliwe... Ahhh... ten filmweb...

ocenił(a) film na 10
3razyJOT

Obawiam się, że Kelly skupiałby na sobie całą uwagę i "ukradł" Andrews cały film :)

3razyJOT

A ja nie podzielam. Van Dake ma taką charyzmę i uśmiech oraz czar wewnętrzny Że jest nie do pokonania. Z całym szacunkiem oczywiście. Oglądałem ten film od 4 roku życia. Dziś mam 40 i dalej mnie czaruje

ocenił(a) film na 9
SAHIBEK

to samo myślę

ocenił(a) film na 8
3razyJOT

Ja kiedy po raz pierwszy zobaczyłam w filmie Van Dyke pomyślałam przez sekundę że to Gene Kelly. Ci dwaj panowie mieli podobny vibe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones