PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10002591}
6,7 5 975
ocen
6,7 10 1 5975
5,0 5
ocen krytyków
Marzec '68
powrót do forum filmu Marzec '68

Ciekawe że większość kont piejących z zachwytu nad tym filmem nie udostępnia swoich danych.
A sam film przyzwoity. Ratuje go głównie kreacja aktorska Vanessy Aleksander. Bo sama historia opowiedziana dość powierzchownie. W ogóle cały film jest kręcony jakby ze trzydzieści lat temu, nieco archaiczny w swojej formie. No, ale jak na produkcję reżimowej telewizji to nie jest źle.

lornemalwo

Ciekawe ile kosztuje taka usluga i ile kont musi zalozyc jeden czlowiek.

ocenił(a) film na 6
miarara

A pracowałabyś dla nich?

Pyrogenus

Nie, ale to interesujące nie sądzisz?

ocenił(a) film na 6
miarara

W sumie interesujące, bardziej mnie ciekawi ile osób zarabia w taki sposób i cieszę się, że nie jesteś jedną z nich.

Pyrogenus

Nie mam czasu i ochoty się tak upadlać ;)
W sieci można było kiedys przeczytać spowiedź ruskiego trolla, spowiedź pisowskiego trolla i cholera wie jeszcze jakich, ale filmwebowego nie było póki co. Chyba, ze w przypadku tego filmu podchodzi, to pod pisowskiego, bo film tvp, a to naczynia połączone.

ocenił(a) film na 6
miarara

Nie wiedziałem, że były takie materiały, w wolnym czasie może poszukam, ciekawe jak się tam usprawiedliwiają ;) Możliwe, że to "oddział pisu", pozdrawiam :)

lornemalwo

Film Krzysztofa Langa,solidnego reżysera, Kurski może najwyzej buty mu czyścić .

lornemalwo

Film całkiem w porządku - nie jest zły, nie jest szczególnie dobry. Fajni aktorzy, historyjka na wzór Romea i Julii opowiadana po raz 100000. Zaskakujące, że producent, czyli TVP, nie usunął nazwiska Michnika.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones